zobacz swój koszyk

Kraków - PORWANIE/ARESZTOWANIE KAWALERA

Porwanie Kawalera z Aresztowaniem to konkretna niespodzianka dla konkretnych facetów. Myśli że jest twardy? Nasi porywacze z kajdankami i atrapami broni palnej aresztują go, porwą, skują, rzucą na glebę, a nawet znajdą woreczek z podrzuconymi narkotykami. Potem zabiorą Go skutego, z workiem na głowie na przejażdżkę nieoznakowanym pojazdem z "przesłuchaniem". Tej jazdy nie zapomni do końca życia. 

Start i zakończenie akcji w wybranym przez Was miejscu. Odstawimy Go dokąd chcecie. Możesz dodać wejściówki do klubu GoGo, tam czekać na Kawalera i tam dopiero zdjąć mu worek z głowy - historia wieczoru gwarantowana. Bez obaw, każdą akcje konsultujemy indywidualnie, a w przypadku Klientów o słabszych nerwach umiejętnie dozujemy napięcie. Krakowska policja jest zawsze informowana o akcji, więc jest bezpiecznie i nic Wam nie przeszkodzi.

Cena zawiera

  • akcja 2 'policjantów/porywaczy.
  • dokładny scenariusz ustalamy telefonicznie
  • porwanie z umówionego miejsca w Krakowie
  • nieoznakowany samochód i dwóch tajniaków/porywaczy w kominiarkach
  • zakończenie w dowolnym miejscu (dobrze by można było podjechać blisko autem)
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.