zobacz koszyk 0

Kraków - PORWANIE KAWALERA

Porwanie Kawalera to konkretna niespodzianka dla konkretnych facetów. Myśli że jest twardy? Nasi mięśniacy  porwą go, a potem zabiorą skutego, z workiem na głowie na przejażdżkę nieoznakowanym pojazdem. Tej jazdy nie zapomni do końca życia. 

Start i zakończenie akcji w wybranym przez Was miejscu. Kawalera odstawimy dokąd zechcecie. Możesz dodać wejściówki do klubu GoGo, tam czekać na Kawalera i tam dopiero zdjąć mu worek z głowy - historia wieczoru gwarantowana. Bez obaw, każdą akcję porwania kawalera konsultujemy indywidualnie, a w przypadku klientów o słabszych nerwach umiejętnie dozujemy napięcie. Krakowska policja jest zawsze informowana o akcji, więc jest bezpiecznie i nic Wam nie przeszkodzi.

Cena zawiera

  • dokładny scenariusz ustalamy telefonicznie
  • porwanie z umówionego miejsca w Krakowie
  • nieoznakowany samochód i dwóch porywaczy w kominiarkach
  • zakończenie w dowolnym miejscu (dobrze by można było podjechać blisko autem)

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.