zobacz koszyk 0

Kraków - PORWANIE KAWALERA + GOGO

Porwanie Kawalera w Krakowie połączone z występem niespodzianką to zdecydowanie najlepszy dowcip jaki możecie zafundować Młodemu podczas wieczoru kawalerskiego.

Jak gdyby nigdy nic, spotykacie się z naszą sympatyczną opiekunką w centrum Krakowa i udajecie się do pubu (w cenie welcome shot dla każdego). Na miejscu, niczego nieświadomy Kawaler bawi się w najlepsze, gdy nagle wpadają nasi porywacze, zakładają mu worek na głowę i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy go po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunką do klubu gogo. Tam porywacze przyprowadzają Kawalera, sadzają na krzesełku na scenie, a długonoga piękność odsłania mu oczy i tańczy specjalnie dla niego. Tego pokazu na pewno nie zapomni do końca życia!

W cenie, poza występem, wejściówki go klubu gogo, rezerwacja stolika oraz welcome shot dla każdego uczestnika. 

Takiego porwania nie spodziewa się żadna ofiara i niektórzy próbują się opierać, więc ważne jest, aby reszta grupy była poinformowana o akcji i nie próbowała bronić Kawalera przed naszymi mięśniakami. Sam nie ma szans!

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • dwóch porywaczy + samochód
  • porwanie Kawalera z pubu (informujemy obsługę oraz policję)
  • rezerwacja w pubie + welcome shot dla każdego
  • rezerwacja w klubie gogo + welcome shot dla każdego
  • wyjątkowy taniec na scenie dla Kawalera

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga3
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!