zobacz koszyk 0

Kraków - POKOJÓWKA MARZEŃ

Ponętna pokojówka z rana to spełnienie marzeń każdego jurnego Krakowiaka. Nasza najlepsza tancerka wcieli się w jej rolę i zaserwuje Kawalerowi poranek ze snów.

Występ może odbyć się w Waszym pokoju hotelowym lub domu (jeśli mieszkacie z dala od Rynku dojdzie dopłata za taxi w obie strony - około 50 pln) albo w zarezerwowanym przez Was lokalu (warunkiem jest rezerwacja oddzielnej sali na czas występu).

Atrakcja dostępna jest wyłącznie w ciągu dnia (przed 18:00), wieczorami nie wypuszczamy naszych dziewczyn do nieznajomych lokali - kto wie do czego zdolny jest niejeden Jurny Krakus na rauszu.

Dodatkowa tancerka to już tylko 490 PLN. Przemyśl też taką opcję - Lesbian Show za 1290 PLN w dowolnej konfiguracji tanecznej. napisz nam o tym przy rezerwacji jeśli chcesz.

Cena zawiera

  • imprezowa asystentka
  • wizyta profesjonalnej tancerki gogo w Waszym pokoju hotelowym/domu (jeśli mieszkacie poza Centrum dojdzie dopłata za taxi w obie strony) lub wynajętym lokalu (warunek - oddzielna sala)  
  • niezapomniane show: 3 piosenki - ok. 15 minut

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.