zobacz swój koszyk

Kraków - POKOJÓWKA MARZEŃ

Ponętna pokojówka z rana to spełnienie marzeń każdego jurnego Krakowiaka. Nasza najlepsza tancerka wcieli się w jej rolę i zaserwuje Kawalerowi poranek ze snów.

Występ może odbyć się w waszym pokoju hotelowym lub domu (jeśli mieszkacie z dala od Rynku dojdzie dopłata za taxi w obie strony - około 50 pln).

Atrakcja dostępna jest wyłącznie w ciągu dnia (przed 18:00), wieczorami nie wypuszczamy naszych dziewczyn do nieznajomych lokali - kto wie do czego zdolny jest niejeden Jurny Krakus na rauszu.

Ale nie-za-późnym wieczorkiem możemy wykonać pokaz w zaprzyjażnionym lokalu - pubie przy Rynku. Tam jeszcze dorzucimy wam po shocie wódeczki GRATIS i też będzie piknie!

Dodatkowa tancerka to już tylko 300 PLN. Przemyśl też taką opcję - Lesbian Show za 890 PLN w dowolnej konfiguracji tanecznej. napisz nam o tym przy rezerwacji jeśli chcesz.

We wspomnianym lokalu możecie zabalować dłużej lub tylko obejrzeć występ, wypić conieco i uderzyć dalej. Daj znać jeśli chcesz rezerwować stolik (za friko).

Cena zawiera

  • imprezowa asystentka
  • wizyta profesjonalnej tancerki gogo w waszym pokoju hotelowym lub domu (jeśli mieszkacie poza Centrum dojdzie dopłata za taxi w obie strony) - 3 piosenki - około 15 minut
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
29 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.