zobacz koszyk 0

Kraków - ARESZTOWANIE KAWALERA

Nie martw się – znajdziemy powód, dla którego aresztujemy Kawalera. Może to być posiadanie narkotyków, zwierzęcej pornografii lub zakłócanie ciszy nocnej. Pozwól nam poniżyć go totalnie!

Przykładowa nasza akcja: w pubie do Waszego pomieszczenia wpada 2 'policjantów' w cywilu. Każą wszystkim stanąć pod ścianą, błyskają odznakami. Antynarkotykowa, był donos, przeszukanie... dziwnym trafem znajdują torebkę z białym proszkiem w kieszeni spodni kawalera. Kawaler bieleje ze strachu i zostaje aresztowany!

Następnie zabierają go do samochodu pod pretekstem zabrania na komisariat, ale zawieziemy go tam gdzie wybierzecie!

Najlepiej działa w połaczeniu z inną wieczorową atrakcją np. Sexy Kolacja/ Rejs po pubach, Nightlife.. - wtedy zorganizujemy aresztowanie w zaprzyjaźnionym lokalu.

Jeśli wybierzecie tylko tę opcję wtedy to Ty musisz uprzedzić kierownika sali o aresztowaniu kawalera.

Cena zawiera

  • akcja 2 'policyjnych' aktorów
  • łapówka dla kierownika lokalu
  • plastikowa torebeczka pełna mąki
  • kajdanki
  • kieliszek wódki dla każdego
  • imprezowa przewodniczka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!