zobacz koszyk 0

Kraków - LATEKSOWA DOMINA

Lateksowa Domina w Krakowie w mega niskiej cenie. Dominacja z gadżetami i totalne poniżenie Kawalera (w dobrym stylu) na niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Krakowie. Wiemy, że na to czekaliście!  

Nasza piękna, wystrojona w lateks, szpilki i maskę Dominatrix wprowadzi Kawalera w świat dominacji i uległości. Pomogą jej w tym takie gadżety jak kajdanki, knebel, smycz, pejcz, szpicruta itp. Zmiażdży Waszego kumpla krzycząc na niego, wydając mu rozkazy i prowadząc na smyczy. Bohater wieczoru będzie płonął ze wstydu, wy tymczasem będziecie mieli niezły ubaw. 

Domina może zająć się Kawalerem gdzie tylko zechcecie - na ulicy, w klubie, w mieszkaniu czy apartamencie. Przyjedzie do Was wraz z naszą opiekunką grupy, która ustali wszelkie szczegóły i element zaskoczenia. Czas znęcania się to około 45-60 minut. 

Domina w Krakowie jest tylko jedna i każdy chce ją mieć na swojej sobotniej imprezie, więc lepiej zarezerwuj wstępnie już dziś. Inaczej możesz obejść się smakiem.

Cena zawiera

  • seksowna domina, która będzie znęcać się nad Kawalerem przez 45-60 minut
  • niezbędny sprzęt: kajdanki, pejcz, smycz, knebel, szpicruta itp.
  • totalne poniżenie Kawalera
  • imprezowa opiekunka 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).