zobacz koszyk 0

Kraków - LESBIAN SHOW

Najseksowniejszy i wyuzdany pokaz Lesbian Show możemy zorganizować dla Was w Waszym apartamencie/domu lub pubie/klubie/restauracji, wybranej i zarezerwowanej przez Was (na występ musi być oddzielna sala). Atrakcję możesz też dodać do innej opcji z naszej oferty np. kolacji lub Party Busa.

Dwie najpiękniejsze i najgorętsze krakowskie tancerki zatańczą tylko dla Was w soczystym duecie spełniając Wasze najskrytsze chłopięce marzenia. Każda z dziewczyn zatańczy jedną piosenkę solo na rozgrzewkę a następnie dwie piosenki zatańczą ze sobą (możliwe inne konfiguracje jeśli sobie życzycie - każda tancerka tańczy 3 piosenki).

Jeśli wolicie lesbian show w klubie gogo, skocz tutaj: LESBIAN SHOW W KLUBIE GOGO 

Cena zawiera

  • pokaz w stylu 'lesbian show' - występ dwóch tancerek w Waszym apartamencie lub w pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: oddzielna sala) 
  • czas trwnia ok. 20 minut
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.