zobacz swój koszyk

Kraków - LESBIAN SHOW

Najseksowniejszy i wyuzdany pokaz Lesbian Show możemy zorganizować dla Was w naszym zaprzyjaźnionym lokalu lub pubie/klubie/restauracji, wybranej i zarezerwowanej przez Was (na występ musi być oddzielna sala). Atrakcję możesz też dodać do innej opcji z naszej oferty np. kolacji lub Party Busa.

Dwie najpiękniejsze i najgorętsze krakowskie tancerki zatańczą tylko dla Was w soczystym duecie spełniając Wasze najskrytsze chłopięce marzenia. Każda z dziewczyn zatańczy jedną piosenkę solo na rozgrzewkę a następnie dwie piosenki zatańczą ze sobą (możliwe inne konfiguracje jeśli sobie życzycie - każda tancerka tańczy 3 piosenki.

Jeśli wolicie lesbian show w klubie gogo, skocz tutaj: LESBIAN SHOW W KLUBIE GOGO 

Cena zawiera

  • pokaz w stylu 'lesbian show' - występ dwóch tancerek w zaprzyjaźnionym lokalu lub w pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: oddzielna sala) 6 piosenek - po 3 piosenki każdej tancerki w kombinacji 1 + 1 + 2 + 2 lub innej.
  • czas trwnia około 20 minut.
  • sympatyczna opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-nocny
29 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.