zobacz koszyk 0

Kraków - SZKOLNY PARTY BUS + STRIP

Szkolny Party Bus w Krakowie - wieczór kawalerski w mocno amerykańskim stylu. W pakiecie seksowna striptizerka, imprezowa przewodniczka i wejściówki do klubu gogo. A ponadto mega imprezowe wnętrze: miękkie skórzane kanapy, przyciemniane szyby, 2 ekrany plazmowe i podświetlane barki, podświetlana podłoga i sufit, neony i stroboskopy, 2 świetlne imitacje kominka, profesjonalne nagłośnienie o mocy 600 watt oraz odtwarzacz DVD i MP3, a także rura do tańca. 

Na pokład Party Busa możecie zabrać własny alkohol i muzykę. 

Koniec kursu pod najlepszym klubem gogo w Krakowie w ścisłym centrum. Tam Wasza imprezowa przewodniczka zaprowadzi Was do zarezerwowanej loży, wcześniej przekazując nieocenione wskazówki dotyczące bezpiecznego imprezowania w strip klubach. 

Macie dużą ekipę? Większe grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 18 uczestników - reszta jedzie GRATIS! Komfortowo podróżuje aż 37 imprezowiczów.
 

Krakowski Szkolny Party Bus jest bardzo popularny, szczególnie w sobotnie wieczory, więc jeśli chcesz go mieć na Waszej imprezie, zarezerwuj termin jak najwcześniej. 

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego miejsca w Krakowa
  • imprezowa przewodniczka grupy- bezstresowo!
  • Szkolny Party Bus z kierowcą na godzine
  • tancerka gogo & Striptiz Show - 3 piosenki - około 15 minut
  • zimne piwo dla każdego 
  • możecie mieć własny alkohol
  • wejście VIP i rezerwacja loży w klubie gogo

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!


szkolny-partybus-warszawa
999 PLN/dodatek
SZKOLNY PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY
Przedłuż zabawę dodając kolejną godzinę jazdy.