zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY BUS - KAWALERSKI PAKIET

Przedstawiamy krakowski Party Bus z tancerką na pokładzie. Odbierzemy Was z wybranego miejsca w Krakowie i odstawiamy gdzie zechcecie (w granicach Krakowa -  jeśli zaczynacie lub kończycie poza miastem, nie obędzie się bez niewielkiej dopłaty). Krakowski Party Bus jest wyposażony m.in w przyciemniane szyby, podświetlany barki ze szkłem, podświetlane, zmieniające kolor (!) sufity, system karaoke z popularnymi hitami, skórzane kanapy, nagłośnienie z głębokim basem 3000W by Alpine, oraz rurki do tańca - wnętrze jak znalazł na pamiątkowe selfi w wersji exclusive.

A teraz uwaga. Oto co dostajesz u nas w cenie bez żadnych dopłat. Policz dobrze i zobacz ile oszczędzisz:

--> Cena brutto jak zwykle - bez niespodzianek. Niezależnie od ilości osób płacisz jedną niezmienną stawkę. Do woli dodawaj uczestników. Wejdzie aż 30 imprezowiczów!

--> Jedna tancerka w cenie. Jeśli zależy Ci na lesbian show możesz dodać drugą za + 399 PLN - (wybierz tancerki tutaj) lub hit niespodziankowy dla Kawalera - Grubą Bertę!

--> Po przejażdżce Party Busem wejściówka VIP do jednego z najlepszych Klubów GoGo w Krakowie + rezerwacja loży - bonus o wartości 35-50 PLN/osoby (w zależności od klubu). Dzięki tej opcji oszczędzacie co najmniej 400 PLN.

--> każdy z Was otrzymuje kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść do klubu GoGo tej samej nocy - możecie kiedykolwiek potem wrócić tam sami (nawet bez opiekunki).

Zamiast klubu GoGo możemy Was zabrać do topowego klubu muzycznego (m.in Diva, Shakers, Baccarat, Rewolucja, Four, Lustra) - w niektórych dostaniecie shot GRATIS, w innych w prezencie dostaniecie lożę, w zależności od obłożenia i od tego który klub wybierzesz. 

--> Do tego w cenie jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim. Jest niezbędna, abyś Ty nie musiał: ustalać niczego z kierowcą, wydzwaniać do tancerki, ogarniać setki innych rzeczy, martwić się na zapas etc. Dzieki niej pobawisz się z kumplami bezstresowo! Zostanie z Wami i pomoże Ci nawet w klubie.

To nie wszystko! W ramach krakowskich zniżek studenckich wynajmujemy party busa w piątki ( cały dzień)  i w soboty (od 24:00) w wersji BASIC (bez klubu, tancerki i przewodniczki) - w obniżonej aż o 600 PLN cenie - za jedyne 1299 PLN. Jeśli interesuje Cie taka opcja, zarezerwuj tę atrakcję i napisz nam o tym w polu UWAGI a obniżymy dla Was cenę.

Sprawdź też popularną opcję : IMPREZOWY AUTOBUS - PAKIET VIP - w której party bus jest częścią Waszego clubbingowego wieczoru.

*Kaucja zwrotna 300 PLN - na wypadek, gdyby podróżował z Wami jakiś szaleniec. Kaskę zwracamy od razu po skończonym kursie.
 

Jeśli szukasz tańszej opcji sprawdź: SEXY REJS PO WIŚLElimuzynę hummer ze striptizem i klubem GoGo  lub Imprezowy Tramwaj + GoGo

Cena zawiera

  • imprezowy partybus na wyłączność na 1,5 godziny 
  • przejażdżka po Krakowie 
  • striptiz (3 piosenki około 15-20 minut) 
  • możliwość wniesienia własnych napojów 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • wejście VIP do klubu GOGO i rezerwacja loży GRATIS LUB wejście do jednego z najlepszych klubów w Krakowie i po shocie dla każdego - do wyboru
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


party_bus_krakow_wieczor_kawalerski  (0).jpg
990 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i nie patrz na zegarek.450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.


dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.