zobacz koszyk 0

Kraków - PARTY BUS - KAWALERSKI PAKIET

Roztańczony Party Bus w Krakowie z tancerką erotyczną na pokładzie. Zabierzemy Was z wybranego miejsca w Krakowie, a kurs skończymy pod klubem gogo, gdzie wprowadzi Was nasza imprezowa przewodniczka. W cenie wejście i rezerwacja loży i po shocie dla każego.

Krakowski Party Bus jest wyposażony m.in. w przyciemniane szyby, podświetlany barki ze szkłem, podświetlane, zmieniające kolor, sufity, system karaoke z popularnymi hitami, skórzane kanapy, nagłośnienie z głębokim basem 3000W by Alpine, oraz rurkę do tańca - wnętrze jak znalazł na pamiątkowe selfie w wersji exclusive.

A teraz uwaga. Oto co dostajesz u nas w cenie bez żadnych dopłat. Policz dobrze i zobacz ile oszczędzisz:

- Cena brutto jak zwykle - bez niespodzianek. Niezależnie od ilości osób płacisz jedną niezmienną stawkę. Do woli dodawaj uczestników. Wejdzie aż 30 imprezowiczów!

- Jedna tancerka w cenie. Jeśli zależy Ci na lesbian show możesz dodać drugą za + 450 PLN

- Po przejażdżce Party Busem wejściówka VIP do jednego z najlepszych Klubów gogo w Krakowie + rezerwacja loży - bonus o wartości 35-50 PLN/osoby (w zależności od klubu). Dzięki tej opcji oszczędzacie co najmniej 400 PLN.

Zamiast klubu gogo możemy Was zabrać do topowego klubu muzycznego - w cenie wejściówki + shot dla każdego. Wybór należy do Was.

Do tego w cenie jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim. Jest niezbędna, abyś Ty nie musiał: ustalać niczego z kierowcą, wydzwaniać do tancerki, ogarniać setki innych rzeczy, martwić się na zapas etc. Dzieki niej pobawisz się z kumplami bezstresowo i na pokładzie Party Busa i w klubie!

Sprawdź też popularną opcję: IMPREZOWY AUTOBUS - PAKIET VIP - w której party bus jest częścią Waszego clubbingowego wieczoru.

*Kaucja zwrotna 300 PLN - na wypadek, gdyby podróżował z Wami jakiś szaleniec. Kaskę zwracamy od razu po skończonym kursie.

Cena zawiera

  • imprezowy party bus w Krakowie na wyłączność na 75 minut
  • przejażdżka po Krakowie 
  • striptiz (3 piosenki ok. 15-20 minut) 
  • możliwość wniesienia własnych napojów 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • wejście VIP do klubu GOGO, welcome shot i rezerwacja loży GRATIS LUB wejście do jednego z najlepszych klubów w Krakowie i po shocie dla każdego - do wyboru

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


party_bus_krakow_wieczor_kawalerski  (0).jpg
1390 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i nie patrz na zegarek.690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!