zobacz koszyk 0

Kraków - PARTY MINIBUS + GOGO

Fenomenalny krakowski Party Minibus z tancerką na pokładzie, a do tego wejście do klubu gogo + rezerwacja stolika gratis! Mini Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, imprezowy klimat muzyczny oraz rurke do tańca.
Jazda Mini Party Busem trwa godzinę. Odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy pod jeden z naszych zaprzyjaźnioych klubów gogo. Możecie dodać występ tancerki na pokładzie +490 PLN lub dwóch, wtedy możemy zrobić konfigurację typu "lesbian show" lub moga wystąpić jedna po drugiej. 

Do tego oczywiście nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł odpiąć z kumplami!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy "szkło".

Mini Party Busem komfortowo podróżuje max. 11 imprezowiczów. Powyżej 11 osób polecamy większy Party Bus.

Cena zawiera

  • godzina jazdy Party Mini Busem po Krakowie
  • imprezowa przewodniczka
  • obsługa busa
  • tancerka + striptiz (3 piosenki)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • wstęp i loża w klubie GoGo

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRKopen-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!


party-bus-warszawa
690 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY
Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.