zobacz koszyk 0

Kraków - LIMUZYNA HUMMER + GOGO

Luksusowa limuzyna Hummer w Krakowie, własnym alkoholem i wejściem do klubu GOGO na kawalerskie 'Grande Finale'

W cenie limuzyny hummer odbiór  z wybranego miejsca w granicach Krakowa, szofer, godzinna przejażdżka po okolicach Rynku, 2 butelki 'szampana'.
To za mało? Możecie wybrać w dodatkach gorącą tancerkę! 

Hummer to klasa sama w sobie. Dymownica, 7 telewizorów LCD, ekskluzywne i megawygodne kanapy. Możecie mieć swoją muzykę i własny alkohol. Do hummera zabieramy max. 18 imprezowiczów (lub 16 wprzypadku transferu z bagażami).

Po kursie wejście do Klubu GOGO + rezerwacja loży + welcome shot lub wejściówka do klubu z powitalnym shotem dla każdego - do wyboru.

Od początku wieczoru nie musisz się niczym przejmować! Wszystkiego dopilnuje nasza imprezowa opiekunka, która będzie z Wami cały czas. To dzięki niej wieczór nabierze rumieńców, a Ty nie dasz plamy i pobawisz się razem z resztą ekipy.

Limuzyna hummer + GOGO w Krakowie to przejażdżka, której nie zapomnicie, a jeśli wam mało, kolejna godzina to jedynie + 850 PLN.  

Jest was więcej. Sprawdź Party Tramwaj lub Party Bus.

 

Cena zawiera

  • wynajem naszej limuzyny hummer z kierowcą na godzinę 
  • 2 butelki 'szampana' 
  • wejście + loża w clubie GOGO 
  • welcome shot dla każdego w gogo
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


hummer-krakow__1_
890 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy hummerem to za mało? Przedłuż o kolejną i nie przejmuj się czasem.690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!