zobacz swój koszyk

Kraków - HUMMER Z TANCERKĄ + GOGO

Limuzyna Hummer w Krakowie. Z tancerką, własnym alkoholem i wejściem do klubu GoGo na kawalerskie 'Grande Finale'.  Najdłuższa w Krakowie, limuzyna za którą kiedykolwiek oglądały się krakowianki na ulicy - Kawalerski Hummer! W cenie odbiór  z wybranego miejsca w granicach Krakowa, szofer, godzinna przejażdżka po okolicach Rynku, 2 butelki 'szampana' i najlepsza striptizerka w małopolsce, która rozgrzeje towarzystwo zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie. Kolejna, dodatkowa tancerka na soczyste lesbian show to + 399 PLN.

Hummer to klasa sama w sobie. Dymownica, 7 telewizorów LCD, ekskluzywne i megawygodne kanapy.  Możecie mieć swoją muzykę i własny alkohol. Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie maksymalnie za 15 osób.  Komfortowo w lnaszym hummerze podróżuje aż 17 imprezowiczów.

Po kursie wejście do Klubu GoGo & Rezerwacja Loży lub wejściówka do klubu z powitalnym shotem dla każdego - do wyboru. Od początku wieczoru nie musisz się niczym przejmować! Wszystkiego dopilnuje nasza imprezowa opiekunka, która będzie z Wami cały czas. To dzięki niej wieczór nabierze rumieńców, a Ty nie dasz plamy i pobawisz się razem z resztą ekipy. W ramach wejścia VIP do klubu GoGo każdy imprezowicz dostanie kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść tego wieczoru - możecie więc posiedzieć, wyskoczyć coś zjesć i wrócić tyle razy ile zapragniecie.

Kolejna godzina hummerem to + 600 PLN.  

Jest was więcej. Sprawdź Party Tramwaj lub Party Bus.

*wymagana kaucja zwrotna 100 PLN - zwracana od razu po kursie

Cena zawiera

  • wynajem naszej limuzyny Hummer z kierowcą na godzinę 
  • sexy tancerka GoGo + striptiz - 3 piosenki (ok. 15-20 minut) 
  • 2 butelki 'szampana' 
  • wejście + loża w clubie GOGO 
  • sympatyczna opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


hummer-krakow__1_
850 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy hummerem to za mało? Przedłuż o kolejną i nie przejmuj się czasem.450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.