zobacz koszyk 0

Kraków - FIAT 126p - MALUCH

Fiat 126p w Krakowie - godzinny przejazd kultowym Maluchem, kierowca i wspomnień czar w cenie. Jeśli jednak jesteście zbyt młodzi, aby pamiętać jak to jest bujnąć się fiatem 126p, to koniecznie musicie spróbować!

Fiata możecie zamówić jednego i wsadzić do niego Kawalera, w czasie, gdy Wy przejedziecie się np. luksusową limuzyną, lub solidarnie możecie zażyć przejażdżki wraz z Młodym.

Odbierzemy Was z wybranego miejsca i odwieziemy pod wyznaczony adres na terenie Krakowa. Przejazd trwa max. 1 godzinę.

Maluszków mamy kilka, więc możemy zorganizować przejazd dla grupy nawet 15-osobowej (w jednym 3 osoby + kierowca). Każdy dodatkowy fiat 126p to koszt + 300 PLN. Napiszcie w komentarzu do rezerwacji ile sztuk potrzebujecie.

Cena zawiera

  • godzinny przejaz Fiatem 126p w Krakowie
  • niezapomniane przeżycie
  • możliwość zamówienia większej ilości Maluszków (max. 15 osób)

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.