zobacz koszyk 0

Kraków - CHRYSLER Z TANCERKĄ + GOGO

Najpiękniejsza limuzyna w Krakowie, do tego w cenie odbiór z wybranego miejsca w mieście, szofer - elegant, godzinny cruising po centrum miasta oraz 1 butla schłodzonego wina musującego.
I najważniejsze - powalający występ naszej gorącej tancerki, która naleje bąbelki do kieliszków, rozgrzeje towarzystwo oraz zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Jedna tancerka w cenie przejażdżki limuzyną, kolejna to +450 PLN. 

Na pokładzie limuzyny same wspaniałości: lasery, plazma, stroboskopy i wszystkie niezbędne do konkretnego lansu bajery. Dodatkowo podświetlany barek, do którego możecie włożyć własny alkohol. Możecie też odpalić własną muzykę, a ze wszystkim pomoże Wam jak zwykle nasza imprezowa opiekunka.

Wstęp do najlepszego w Krakowie klubu gogo, rezerwacja loży i welcome shot dla każdego gratis! 

​W naszej eleganckiej limuzynie Chrysler w Krakowie zmieści się max. 9 osób. Jeśli potrzebujesz większej limuzyny sprawdź naszą Limuzynę XXL bądź Hummera.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny Chrysler w Krakowie 
  • elegancki kierowca
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka gogo, striptiz - 3 piosenki (około 15-20 minut) 
  • butelka 'szampana' 
  • wejście do klubu gogo + rezerwacja loży + welcome shot dla każdego

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy (lub kilka). Przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!