zobacz swój koszyk

Kraków - CHRYSLER Z TANCERKĄ + GOGO

Najpiękniejsza limuzyna w Krakowie -  nowiutki CHRYSLER. W cenie odbiór z wybranego miejsca w Krakowie, szofer - elegant, godzinny cruising po centrum miasta, 1 butla zmrożonego wina musującego. I najważniejsze- powalający z nóg występ naszej gorącej tancerki, która naleje 'szampana', rozgrzeje towarzystwo oraz zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Jedna tancerka w cenie. Kolejna to +399 PLN. Zmieści się do 10 osób. Jeśli potrzebujesz większej limuzyny sprawdź naszą limuzynę hummer.

W limuzynie lasery, plazma, stroboskopy i wszystkie niezbędne do konkretnego lansu bajery. Oprócz tego podświetlany barek do którego możecie włożyć własny alkohol.  Ponadto możecie odpalić własną muzykę,  a ze wszystkim pomoże Wam jak zwykle nasza imprezowa opiekunka abyście Wy mogli bezstresowo czerpać z uroków nocy. 

Wstęp do najlepszego w Krakowie klubu GoGo i rezerwacja loży (o wartości 40 PLN/os) w cenie. Opiekunk będzie tam z Wami i wszystkiego dopilnuje. Dodatkowo każdy z Was otrzymuje kartę VIP na nieograniczoną ilość wejść do klubu GoGo tego wieczoru.

Cena zawiera

  • limuzyna Chrysler 300c z kierowcą na godzinę 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka gogo, striptiz - 3 piosenki (około 15-20 minut) 
  • butelka 'szampana' 
  • wejście do klubu GoGo + rezerwacja loży + karta VIP
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy (lub kilka). Przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.


dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.