zobacz koszyk 0

Kraków - LIMUZYNA XXL Z TANCERKĄ + GOGO

Profesjonalny striptiz w limuzynie w Krakowie, odbiór z wybranego miejsca na terenie całego miasta oraz asysta imprezowej przewodniczki. Do tego szampan i szkło. Możecie mieć własną muzykę i dodatkowy alkohol/napoje.

Do Waszej dyspozycji oddajemy wyłącznie nowiutkie i błyszczące limuzyny XXL wyposażone w skórzane kanapy, podświetlane podłogi, przyciemniane szyby, profesjonalne nagłośnienie oraz klimatyzację. W zależności od dostępności podstawimy limuzynę Ford Excursion lub pięknego Cadillaca.

Do tego jak zwykle imprezowa opiekunka, która dopilnuje, aby zarówno limuzyna jak i nasza najlepsza krakowska striptizerka były na czas. To dzięki niej obejdzie się bez zgrzytów i stresów. Po przejażdżce zaprowadzi Was do klubu gogo, gdzie wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść do klubu gogo tego wieczoru. Możecie kiedykolwiek tej nocy wrócić do klubu sami (nawet bez opiekunki).

​Jest Was więcej? Duże grupy płacą mniej zapłacicie maksymalnie za 14 osób, a w największej limuzynie może być was nawet 18! Wyorbaźcie sobie umiejętności striptizerki, która zatańczy w limuzynie!

Cena zawiera

  • limuzyna xxl w Krakowie z szoferem na godzinę
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • najlepsza tancerka gogo na pokładzie limuzyny - striptiz 3 piosenki (około 15 minut) 
  • butla 'szampana' + szkło
  • wejście VIP do klubu GOGO + rezerwacja loży
  • możecie mieć własną muzykę i alkohol
  • na pokład bierzemy nawet do 18 osób!

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa-praga-krakow
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK490 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa-praga-krakow
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


890 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
590 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
400 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
250 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!


duza-limuzyna-krakow__1_
550 PLN/dodatek
LIMUZYNA XXL- DODATKOWA GODZINA
Dodaj kolejną godzinę jazdy (lub kilka). Przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.