zobacz swój koszyk

Kraków - LIMUZYNA XXL Z TANCERKĄ + GOGO

Ekskluzywna limuzyna XXL w Kakowie, profesjonalny striptiz najlepszej tancerki w mieście (3 piosenki - ok. 15 minut) oraz odbiór z wybranego miejsca na terenie całego Krakowa. Do tego szampan i szkło. Możecie mieć własną muzykę i dodatkowy alkohol/napoje. Do Waszej dyspozycji oddajemy wyłącznie nowiutkie i błyszczące limuzyny wyposażone w skórzane kanapy, podświetlane podłogi, przyciemniane szyby, profesjonalne nagłośnienie oraz klimatyzację. W zależności od dostępności podstawimy limuzynę Ford Excursion lub pięknego Cadillaca.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która dopilnuje, aby zarówno limuzyna jak i tancerka były na czas oraz wprowadzi Was do klubu gogo. To dzięki niej obejdzie się bez zgrzytów i stresów. Jest Was więcej? Duże grupy płacą mniej zapłacicie maksymalnie za 15 osób, a w największej limuzynie może być was nawet 18!

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść do klubu GoGo tego wieczoru. Możecie kiedykolwiek tego wieczoru wrócić do klubu sami (nawet bez opiekunki).

Cena zawiera

  • limuzyna xxl w Krakowie z szoferem na godzinę
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka GoGo - striptiz 3 piosenki (około 15 minut) 
  • butla 'szampana' + szkło
  • wejście VIP do klubu GOGO + rezerwacja loży
  • karty VIP i nielimitowana wejść do klubu GoGo
  • możecie mieć własną muzykę i alkohol
  • na poklad bierzemy nawet do 18 osob!
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy (lub kilka). Przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.


dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.