zobacz swój koszyk

Warszawa - STRZELNICA GROM

Najlepiej wyposażona strzelnica w Warszawie. W ramach oferty zapewniamy transport w obydwie strony, imprezową przewodniczkę oraz każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego otrzymuje aż 44 strzały/osobę z 4 rodzajów broni - 15 strzałów z legendarnej broni służb specjalnych - Glocka 9mm, 10 strzałów z pistoletu sportowego 5,6mm, 15 strzałów z używanego przez oddziały szturmowe policji karabinu maszynowego Glauberyt / RAK, 4 strzały z wojskowej strzelby tzw. pompki.

Wszystko to pod czujnym okiem wojskowych instruktorów, którzy przeprowadzą trening obchodzenia się z bronią. Otrzymacie profesjonalne wyposażenie (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze), odbędziecie konkurencje strzeleckie, a na strzelnice dowieziemy Was wygodnym minibusem (odbiór z wybranego miejsca w Warszawie).

Organizacją zajmuje się nasza imprezowa opiekunka, abyś nie musiał się niczym przejmować i strzelać z kumplami na luzie!

Na strzelnicy jest ogromny wybór dodatkowych broni m.in Kalashnikov, CKM a'la Rambo, karabiny szturmowe, Colt, Walther PPK i kilkadziesiąt innych modeli.

Strzelnica jest kryta, a obsługa bardzo miła - idealne warunki do strzelania przez cały rok.

UWAGA: Podczas tej atrakcji trzeba być trzeźwym.

Cena zawiera

  • 44 strzały z 4 rodzajów broni
  • sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia wręczenia medali
  • transport minibusem w obie strony
  • dodatkowo: prezent dla kawalera i świadka - kilka strzałów z broni snajperskiej
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


transfer-party-bus
790 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.