zobacz koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA POLICYJNA

Najlepsza strzelnica w Warszawie - w cenie atrakcji transport w obie strony, 30 strzałów z 3 rodzajów broni, medale dla najlepszej trójki oraz ogarnięta przewodniczka.

Każdy z uczestników imprezy dostaje do wystrzalania solidny pakiet ostrej amunicji: 10 x Glock 9 mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x karabin maszynowy R.A.K. Jednak zanim
otrzymacie niezbędny sprzęt (broń, nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze) i pod okiem licencjonowanych instruktorów przejdziecie przez konkurencje strzeleckie, czeka Was krótki trening dotyczący tego jak obchodzić się z bronią. Na koniec - ceremonia medalowa.

Wszystkiego oczywiście dopilnuje nasza imprezowa opiekunka po to, abyś nie musiał się niczym przejmować i mógł spokojnie postrzelać z kumplami! Do tego prywatny transport w obie strony na terenie Warszawy - podajecie nam adresy i z głowy.

Jak na najlepszą warszawską strzelnicę przystało, obiekt jest kryty, więc gwarantujemy doskonałe warunki do strzelania przez cały rok.

Pamiętaj, podczas strzelania Ty i kumple musicie być trzeźwi!

Cena zawiera

  • rezerwacja na najlepszej strzelnicy w Warszawie 
  • transport w obie strony 
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni 
  • cały niezbędny sprzęt 
  • licencjonowani instruktorzy 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe 
  • ceremonia medalowa
  • sympatyczna opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
750 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
790 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.