zobacz koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA POLICYJNA

Najlepsza strzelnica w Warszawie - w cenie atrakcji odbiór z wybranego miejsca, transport w obie strony, 30 strzałów z 3 rodzajów broni, medale dla najlepszej trójki oraz ogarnięta przewodniczka.

Każdy z uczestników imprezy dostaje do wystrzalania solidny pakiet ostrej amunicji: 10 x Glock 9 mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x pistolet maszynowy R.A.K. Jednak zanim
otrzymacie niezbędny sprzęt (broń, nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze) i pod okiem licencjonowanych instruktorów przejdziecie przez konkurencje strzeleckie, czeka Was krótki trening dotyczący tego jak obchodzić się z bronią. Na koniec - ceremonia medalowa.

Wszystkiego oczywiście dopilnuje nasza imprezowa opiekunka po to, abyś nie musiał się niczym przejmować i mógł spokojnie postrzelać z kumplami! Do tego prywatny transport w obie strony na terenie Warszawy - podajecie nam adresy i z głowy.

Jak na najlepszą warszawską strzelnicę przystało, obiekt jest kryty, więc gwarantujemy doskonałe warunki do strzelania przez cały rok. Strzelnica jest oddalona około 10 km od Centrum Warszawy. Dojazd zajmuje około 15-20 minut.

Pamiętaj, podczas strzelania musicie być trzeźwi!
Sprawdź koniecznie pakiet AK 47Pakiet GROM  - znacznie więcej amunicji w podobnej cenie.

Cena zawiera

  • rezerwacja na najlepszej strzelnicy w Warszawie 
  • transport w obie strony 
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni 
  • cały niezbędny sprzęt 
  • licencjonowani instruktorzy 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe 
  • ceremonia medalowa
  • sympatyczna opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.