zobacz koszyk 0

Warszawa - STRZELANKA Z ŁUKÓW

Strzelanie z łuków w Warszawie, transport wygodnym busem w dwie strony plus opieka imprezowej przewodniczki w cenie. Archery Tag to atrakcja, która łączy strzelanie z łuków z grą w dwa ognie. Drużyny grają na specjalnie przygotowanym terenie na którym rozmieszczone są przeszkody oraz bazy drużyn. Jest to świetne zastępstwo dla paintballa, którego już na pewno znacie. Różnica jest taka, że pistolet na kulki zamieniamy na łuki i specjalnie zakończone strzały, aby uderzenia nimi nie bolały. 

W cenie atrakcji zapewniamy transport w dwie strony z/do wybranego miejsca na terenie Warszawy. Wszystko to w asyście naszej sympatycznej przewodniczki, która będzie czuwać nad organizacją oraz prawidłowym przebiegiem imprezy.

W Archery Tag jednocześnie może grać 14 osób w dwóch 7-osobowych drużynach. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wyelimunuje wszystkich przeciwników.

Strzelanie z łuków w Warszawie to idealna atrakcja na sportowy biforek przed szaloną nocą.

Cena zawiera

  • transport w obydwie strony na terenie Warszawy
  • łuki, strzały, maski, odzież ochronna
  • krótkie szkolenie z zasad gry
  • 60 minut gry w archery tag - nieograniczona ilość strzałów
  • specjalnie przygotowany teren z przeszkodami
  • instruktorzy oraz prowadzający grę
  • sympatyczna opiekunka
  • możliwość dokupienia grilla po atrakcji

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
750 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
790 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.