zobacz koszyk 0

Warszawa - WOJNA LASEROWA

Zmierzcie się z przygodą i poczujcie jak bohaterowie gry komputerowej grając w laserowy paintball na hali w Warszawie, gdzie zawiezie Was nasza imprezowa opiekunka komfortowym minibusem. Industrialny klimat hali do gry w laser tag: labirynt przejść, podestów i przeszkód zrobi na Was wyjątkowe wrażenie.

Wyposażeni w profesjonalne, specjalnie przygotowane karabiny strzelające niewidoczną wiązką laserową i w zestaw czujników ruszycie na pole walki laser tag. Macie nielimitowaną ilość strzałów. Gwarantowany brak bólu i siniaków, brudzenia farbą i znoszenie kul wiatrem (zasięg na wprost do 200 m).

Dzięki dostępnemu na miejscu sprzętowi, gracze mają możliwość przybrania różnych ról w trakcie gry (żołnierz, medyk, snajper) a także grania w rozmaite scenariusze, których dokładny przebieg otrzymują na koniec w postaci liczbowego raportu.

Nie musicie się martwić transportem, macie go w cenie! Nasza imprezowa opiekunka odbierze Was busem z wybranego miejsca na terenie Warszawy zabierze na laser tag i będzie czuwać nad wszystkim przez cały czas.
Ty serio, niczym nie musisz się martwić!

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • broń
  • interaktywny skafander
  • nielimitowana liczba strzałów i rozgrywek laser tag przez 1 godzinę
  • cały potrzebny sprzęt
  • różne scenariusze gier

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.