zobacz koszyk 0

Warszawa - ASG - AIRSOFT

ASG/Airsoft w Warszawie - elitarne rozgrywki dla facetów, którzy lubią postrzelać. Do Waszej dyspozycji oddajemy repliki prawdziwych broni, większość w skali 1:1, a także halę airsoftową z naturalnymi przeszkodami, na którą dowieziemy Was naszym minibusem w asyście imprezowej opiekunki ;) Do tego strój, wyposażenie oraz 3h gry otwartej! Jak prawdziwi żołnierze możecie ruszyć do boju!

ASG to duża doza realizmu, instruktorzy prowadzący i układający scenariusze gry. Na miejscu możecie dokupić kulki, a także granaty dymne i rozbłyskowe i masę innych gadżetów.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zadba o wszystkie detale atrakcji, a minibus odbierze z wybranego miejsca na terenie Warszawy i odwiezie pod wskazany adres.

Nie zastanawiaj się, spróbuj adrenaliny jakiej dostarczają rozgrywki ASG!

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • prywatny transport w obie strony
  • kompletny strój
  • replika broni
  • 3h rozgrywek ASG
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy
  • różne scenariusze gry

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.