zobacz koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Najpopularniejsza wśród twardzieli strzelnica AK-47 Kalashnikov w Warszawie! W ramach atrakcji zapewniamy transport w obie strony, imprezową przewodniczkę i aż 45 strzałów dla każdego z 4 rodzajów broni (15 strzałów Glock 9 mm, 10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów strzelba tzw. Pompka). 

Do tego w pakiecie licencjonowani instruktorzy, trening obchodzenia się z bronią, cały niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze pamiątkowe), konkurs strzelecki oraz ceremonia medalowa.

Nasza sympatyczna opiekunka wraz z kierowcą odbiorą Was wygodnym busem ze wskazanego przez Was adresu, zawiozą na strzelnicę, a później podrzucą gdzie zechcecie. Transport na terenie Warszawy w cenie, poza Warszawą - dopłata w zależności od odległości.


Gdyby jakimś cudem było Wam mało, na naszej warszawskiej strzelnicy AK-47 Kalashnikov możecie również skorzystać z bogatego wyboru dodatkowych broni. Strzelnica jest kryta, a obsługa uprzejma i wykwalifikowana, zapewniamy więc wymarzone warunki do strzelania przez cały rok. 

Koniecznie zachowajcie trzeźwość podczas tej atrakcji!

Cena zawiera

  • rezerwacja na strzelnicy AK-47 Kalashnikow w Warszawie
  • transport w obie strony
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni
  • cały niezbędny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.