zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KAWALERSKI STATEK

Rejs statkiem po Gdańsku na Twój idealny wieczór kawalerski!
1-godzinny rejs i imprezowy przewodnik w cenie. Niewystarczająco? Możesz dodać striptizerkę, aby dopełnić wieczór kawalerski na statku.

Imprezowa łódź posiada duży górny pokład, na którym można spędzić cały rejs pijąc i bawiąc się.
Na pokładzie znajduje się toaleta, parkiet taneczny, profesjonalne nagłośnienie. Statek posiada zezwolenie na pływanie po zmroku, dzięki czemu możemy zorganizować dla Ciebie nocną imprezę! Dwa pkłady (otwarta i wewnętrzna) gwarantują świetną zabawę w każdą pogodę.

Możesz przetańczyć całą noc i przynieść własne napoje i przekąski bez dodatkowych opłat. Kapitan łodzi zadba o to, aby wszyscy byli w imprezowym nastroju, a nasza przewodniczka będzie Ci towarzyszyła przez cały czas. Zajmie się wszystkim, więc jedyną rzeczą, o której myślisz, będzie zabawa z kumplami.

Łódź w Gdańsku może pomieścić maksymalnie 12 osób.

To impreza na wodzie, więc radzimy pić odpowiedzialnie.

Cena zawiera

  • Maxymalnie 12 osób na pokładzie statku,
  • Godzinny rejs,
  • Mozliwosc podłączenia wlasnej muzyki,
  • Na pokładzie toaleta oraz lodówka do Waszej dyspozycji,
  • Możliwosc występu tancerki,
  • Możliwosc wniesienia alkoholu oraz przekąsek,
  • Imprezowa opieunka grupy.

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.