zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - IMPREZA NA ŁODZI + GRILL

Mega wieczór kawalerski na imprezowej łodzi w Gdańsku! W cenie 2-godzinny rejs, występ gorącej tancerki, wódeczka, napoje, grill i imprezowa opiekunka grupy.

Nasza sympatyczna opiekunka zgarnie Was z gdańskiej Starówki i zaprowadzi na jedyną w swoim rodzaju, naszą imprezową łódź. Na statku, wyłącznie do Waszej dyspozycji, duża powierzchnia zarówno na jak i pod pokładem (max. 20 osób). Do tego imprezowe nagłośnienie (dostępny laptop z wifi - jeśli chcecie podłączyć swój tel., weźcie ze sobą kabel), toaleta i co najważniejsze, drineczki i grill, a na nim skwierczące kiełbaski i karkówki.

Gdy już się trochę rozkręcicie, na pokład zaprosimy gwiazdę wieczoru, czyli naszą seksowną tancerkę, która wykona dla Was niezapomniane show.

Nasza łódź wypływa i kończy rejs w Gdańsku, pływamy głównie w okolicach Starówki i Stoczni. W pakiecie alkoholowo-grillowym otrzymujecie 4 x 0,5l wódki + softy, a do tego dla każdego gorąca kiełbaska oraz karkówka prosto z grilla + pieczywo oraz sosy. Istnieje możliwość wymiany wódki na piwka.

PROMOCJA: jest Was więcej? zapłacicie max. za 15 osób, reszta wchodzi gratis!

W sezonie nasza imprezowa łódź jest bardzo popularna, nie zwlekajcie więc i rezerwujcie termin już dziś!
 

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs na pokładzie naszej imprezowej łodzi
  • striptiz (3 piosenki - ok. 15 min)
  • pakiet alkoholowo-grillowy
  • kubeczki, talerzyki, sztućce
  • możliwość podłączenia własnej muzyki/puszczenia muzyki z youtube
  • imprezowa opiekunka grupy
  • dodatkowa godzina rejsu +1790 PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.