zobacz swój koszyk

Kraków - STRZELANIE DO RZUTKÓW

Strzelanie do rzutków -  fajna opcja na ciepłe krakowskie dni. Transport minibusem w obie strony z wybranego miejsca w Krakowie w cenie. Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która odbierze Was razem z kierowcą i weźmie pod swoją opiekę na czas trawania atrakcji.

Na strzelnicy konkurs strzelecki i ceremonia wręczenia medali. Do gliniaych rzutków strzelacie ze strzelby gładkolufowej.

Można dokupić dodatkowe strzały na miejscu. Na tej atrakcji trzeba być trzeźwym. Strzelnica jest oddalona około 20 minut drogi od Rynku.

Cena zawiera

  • 20 rzutków
  • 20 strzałów ze strzelby
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • ceremonia medalowa
  • instruktor
  • trening obchodzenia się z bronią
  • transport minibusem w 2 strony
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

59 PLN/os.
min. 6 os.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda, napoje bezalkoholowe, 1 piwo na osobę , sztućce, talerzyki, kijki na kiełbaski, rozpalenie ogniska, miejsce do zjedzenia. Czas trwania:  około 1-2h w trakcie atrakcji.


pneumatic-rifle-krakow
290 PLN/dodatek
STANOWISKO BRONI PNEUMATYCZNEJ
Postawimy dla Was dodatkowe stanowisko broni pneumatycznej - nieograniczona ilość strzałów.