zobacz koszyk 0

Kraków - STRZELNICA - PAKIET STANDARD

Strzelanie w Krakowie - w pakiecie transport minibusem w obie strony, opiekunka grupy i 17 strzałów/osobę z 4 rodzajów broni ostrej (5 x pistolet 5,6 mm, 5 x Glock 9 mm, 2 x strzelba wojskowa typu 'pompka' i 5 x AK-47 Kalashnikov). Na koniec konkurencje strzeleckie i uroczyste wręczenie medali na podium. Kompleksowo.

To krakowskie strzelanie to nie zabawa, żadnych śmiesznych KBKS-ów, wiatrówek i innych pistoletów na wodę. Na miejscu jeśli chcecie możecie dokupić sobie więcej strzałów z innych broni - wg uznania. 

Jak zwykle nie musicie się niczym przejmować, całą organizacją zajmiemy się my, a nad przebiegiem atrakcji czuwać będzie nasza sypmatyczna opiekunka.

Podczas strzelania w Krakowie i innych atrakcji z bronią ostrą trzeba być bezwzględnie trzeźwym.

Sprawdź większe pakiety dla entuzjastów:
Strzelnica Grom oraz Strzelnica AK-47 Kalashnikow.

Cena zawiera

  • strzelanie w Krakowie: 17 strzałów/osobę z "poważnej" broni
  • 5 x pistolet 5,6 mm, 5 x Glock 9 mm, 2 x strzelba wojskowa, 5 x AK-47 Kalashnikov
  • cały potrzebny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna wszystko-załatwiająca opiekunka grupy
  • transport w obie strony
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • medale i ceremonia medalowa dla zwycięzców

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).