zobacz koszyk 0

Kraków - STRZELNICA PAKIET AK47

Jedyna strzelnica Kalashnikov w Krakowie w pakiecie z transportem i sympatyczną opiekunką.

Tylko tu możecie poczuć potężną siłę ognia legendarnego Kałasznikowa AK-47. Mocne wrażenia gwarantowane! W pakiecie aż 45 strzałów/osobę z 4 rodzajów broni (10 strzałów pistolet sportowy 5,6 mm, 15 strzałów pistolet typu GLOCK 9 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów shotgun tzw. Pompka). Do tego na strzelnicy: licencjonowani instruktorzy, trening jak obchodzić się z bronią, kompletny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie z nagrodami. 

Standardowo, kierowca z opiekunką grupy odbierają Was minibusem z wybranego przez Was miejsca w Krakowie, a nasza sympatyczna przewodniczka zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjmymi na miejscu.

Aby wypróbować moc niesamowitego Kałasza AK-47, na strzelnicy musicie być trzeźwi.

Cena zawiera

  • rezerwacja na strzelnicy w Krakowie
  • 45 strzałów/osobę
  • niezbędny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia medalowa
  • transport minibusem w obie strony
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).