zobacz swój koszyk

Kraków - STRZELNICA PAKIET AK47

Jedyna strzelnica w Krakowie na której możecie poczuć potężną siłę ognia legendarnego Kałasznikowa (AK-47) . Mocne wrażenia gwarantowane! Kierowca z opiekunką grupy odbierają Was luksusowym minibusem z wybranego przez Was miejsca w Krakowie.

W pakiecie aż 45 strzałów/ osobę z 4 rodzajów broni (10 strzałów pistolet sportowy 5,6 mm, 15 strzałów pistolet typu GLOCK 9 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów strzelba tzw. Pompka). Do tego na strzelnicy licencjonowani instruktorzy, trening jak obchodzić się z bronią, kompletny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie z nagrodami. Na strzelnicy musicie być trzeżwi. Wszystkim zajmuje się od początku nasza sympatyczna przewodniczka -  Ty nie musisz się niczym przejmować.

Cena zawiera

  • 45 strzałów/osobę
  • (10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów pistolet typu GLOCK 9 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów strzelba).
  • transport minibusem w obie strony
  • sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia medalowa
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

59 PLN/os.
min. 6 os.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda, napoje bezalkoholowe, 1 piwo na osobę , sztućce, talerzyki, kijki na kiełbaski, rozpalenie ogniska, miejsce do zjedzenia. Czas trwania:  około 1-2h w trakcie atrakcji.


pneumatic-rifle-krakow
290 PLN/dodatek
STANOWISKO BRONI PNEUMATYCZNEJ
Postawimy dla Was dodatkowe stanowisko broni pneumatycznej - nieograniczona ilość strzałów.

bow-arrow-krakow
490 PLN/dodatek
STANOWISKO DO STRZELANIA Z ŁUKU
Dodatkowe stanowisko do strzelania z łuku. W cenie obsługa, sprzęt, instruktor oraz nieograniczona ilość strzałów.