zobacz swój koszyk

Kraków - STRZELNICA GROM

Strzelnica w Krakowie. Zapach prochu i ostra amunicja.

Odbieramy Was minibusem z wybranego przez Was miejsca. W pakiecie aż 44 strzały/ osobę z 4 rodzajów broni. 15 strzałów z legendarnej broni służb specjalnych - Glocka 9mm, 10 strzałów z pistoletu sportowego 5,6mm, 15 strzałów z używanego przez oddziały szturmowe policji karabinu maszynowego Glauberyt lub UZZI, 4 strzały z wojskowej strzelby tzw. Pompki. Wszystko to pod czujnym okiem wojskowych instruktorów. Do tego trening z obchodzenia się z bronią, cały sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie, medale i wygodny transport minibusem spod domu w obie strony. Na tej atrakcji trzeba być trzeźwym.

Na strzelnicę minibusem zabierze Was nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł bezstresowo pobawić się razem z kumplami..! 

A na wieczór możesz dodać na przykład wejściówki do klubu GoGo za symboliczne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja loży, piwko dla każdego, asystująca przewodniczka i karta VIP (umożliwiająca wielokrotny powrót do klubu za darmo) lub inne dodatki.

Cena zawiera

  • 44 strzały z 4 rodzajów broni ostrej
  • 15 naboi - Glocka 9mm, 10 naboi z pistoletu 5,6mm, 15 naboi z karabinu maszynowego Glauberyt/UZZI, 4 naboje z wojskowej strzelby tzw. Pompki.
  • sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia wręczenia medali
  • transport minibusem w obie strony
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

59 PLN/os.
min. 6 os.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda, napoje bezalkoholowe, 1 piwo na osobę , sztućce, talerzyki, kijki na kiełbaski, rozpalenie ogniska, miejsce do zjedzenia. Czas trwania:  około 1-2h w trakcie atrakcji.

pneumatic-rifle-krakow
290 PLN/dodatek
STANOWISKO BRONI PNEUMATYCZNEJ
Postawimy dla Was dodatkowe stanowisko broni pneumatycznej - nieograniczona ilość strzałów.


bow-arrow-krakow
490 PLN/dodatek
STANOWISKO DO STRZELANIA Z ŁUKU
Dodatkowe stanowisko do strzelania z łuku. W cenie obsługa, sprzęt, instruktor oraz nieograniczona ilość strzałów.