zobacz koszyk 0

Kraków - STRZELNICA POLICYJNA

Najlepsza strzelnica w Krakowie - dużo ostrej amunicji w przystępnej cenie. Jak zwykle ceny brutto, a w cenie transport minibusem i nasza najlepsza imprezowa opiekunka, która zawiezie Was na strzelnicę wygodnym minibusem, a na miejscu zajmie się wszystkim od A do Z w najlepszy możliwy sposób.

W pakiecie aż 30 strzałów/osobę z 3 rodzajów broni (10 x Glock/CZ 9 mm, 10 x pistolet 5,6mm, 10 x karabin maszynowy Glauberyt/karabin szturmowy M4/UZZI). Do tego instruktaż obchodzenia się z bronią, konkurencje strzeleckie pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora oraz cały niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu).

Odbieramy Was z wyznaczonego miejsca w mieście i zawozimy prosto na najlepszą strzelnicę w Krakowie. Bezstresowo i bez patrzenia na zegarek. 

Jadąc na strzelnicę wszyscy uczestnicy muszą być trzeźwi.

Cena zawiera

  • rezerwacja na najlepszej strzelnicy w Krakowie
  • 30 strzałów z 3 rodzajów ostrej broni (10 x Glock/CZ 9 mm, 10 x pistolet 5,6mm, 10 x karabin maszynowy Glauberyt/karabin szturmowy M4/UZZI)
  • cały potrzebny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia i medale dla zwycięzców
  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).