zobacz swój koszyk

Kraków - STRZELNICA POLICYJNA

Najlepsza strzelnica w Krakowie i pakiet policyjny na Wasz wieczór kawalerski to dużo amunicji w bardzo przystępnej cenie. Odbieramy Was z wyznaczonego miejsca w Krakowie i zawozimy minibusem na strzelnicę. Bezstresowo i bez patrzenia na zegarek. 

W pakiecie aż 30 strzałów/osobę z 3 rodzajów broni ( 10 x Glock/CZ 9 mm, 10 x pistolet 5,6mm, 10 x karabin maszynowy Glauberyt/karabin szturmowy M4/UZZI). Do tego instruktaż obchodzenia się z bronią, konkurencje strzeleckie pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora oraz cały niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu).

Jak zwykle ceny brutto, w cenie transport minibusem i nasza najlepsza imprezowa opiekunka, która zawiezie Was na najlepszą strzelnicę minibusem a na miejscu zajmie się wszystkim od A do Z w najlepszy możliwy sposób.

Cena zawiera

  • 30 strzałów z 3 rodzajów "poważnej" broni o.strej
  • 10 x Glock/CZ 9 mm, 10 x pistolet 5,6mm, 10 x karabin maszynowy Glauberyt/karabin szturmowy M4/UZZI
  • cały potrzebny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • transport w obie strony
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia i medale dla zwycięzców
  • strzelnica odkryta
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

59 PLN/os.
min. 6 os.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda, napoje bezalkoholowe, 1 piwo na osobę , sztućce, talerzyki, kijki na kiełbaski, rozpalenie ogniska, miejsce do zjedzenia. Czas trwania:  około 1-2h w trakcie atrakcji.

pneumatic-rifle-krakow
290 PLN/dodatek
STANOWISKO BRONI PNEUMATYCZNEJ
Postawimy dla Was dodatkowe stanowisko broni pneumatycznej - nieograniczona ilość strzałów.


bow-arrow-krakow
490 PLN/dodatek
STANOWISKO DO STRZELANIA Z ŁUKU
Dodatkowe stanowisko do strzelania z łuku. W cenie obsługa, sprzęt, instruktor oraz nieograniczona ilość strzałów.