zobacz koszyk 0

Kraków - PARTY BOAT + STRIP

Wynajem ekskluzywnego statku w Krakowie - w cenie godzinny rejs, tancerka gogo, suta kolacja oraz sympatyczna opiekunka która zdejmie z Twoich barków ciężar organizacji imprezy.

Wynajem statku VIP w Krakowie zwykle wygląda tak: statek podpływa pod Jubilat i tam zaczynamy Wasz rejs statkiem. Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność tylko dla Waszej grupy, szyby są dźwiękoszczelne, a nasze opiekunki i tancerki - bardzo dyskretne.

Nasz statek to nie odrestaurowana pięćdziesięcioletnia krypa, to nowa pachnąca jednostka. Skórzane kanapy, granity, marmury, barki z lodem, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W, lasery, oświetlenie LED, subwoofer i 50 calowy telewizor, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC i zaopatrzony w lód, szkło, kieliszki, plastikowe kubeczki bar (możecie mieć swój alkohol i napoje).

Oprócz niezapomnianych widoków Starego Miasta i Kazimierza możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Krakowa. Górny pokład sprawdzi się w słoneczne dni, a dolny ugości Was wszystkich w razie gdyby zaskoczył nas deszcz.

W cenie wynajmu statku w Krakowie jest ciepła kolacja, którą podajemy w formie bufetu: 

 • Łosoś pieczony w sosie koperkowym
 • Pieczone ziemniaki w rozmarynie i czosnku 
 • Mozaika warzyw gotowana na parze 
 • Woda mineralna

Przed kolacją na rozgrzewkę, lub na deser czeka Was gorący występ najlepszej striptizerki w Krakowie.

Na pokład wynajętego krakowskiego statku VIP zabieramy max. 12 osób jeśli chcecie wypłynąć w rejs lub nawet do 30 osób jeśli zadowoli Was impreza na zacumowanym katamaranie.

Cena zawiera

 • godzinny wynajem statku w Krakowie z pełną obsługą 
 • podczas rejsu max. 12 osób
 • podczas postoju max. 30 osób (25 miejsc siedzących w części zabudowanej statku i dodatkowe 8 na górnym pokładzie słonecznym)
 • kolacja na pokładzie w formie bufetu - wg opisu.
 • możecie mieć własny alkohol i napoje
 • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
 • miejsce do palenia
 • imprezowa opiekunka grupy
 • striptiz (3 piosenki, łącznie około 15 - 20 minut) 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).