zobacz swój koszyk

Kraków - WYNAJEM STATKU VIP + DODATKI

Wynajmij ekskluzywny statek w Krakowie na udany początek wieczoru lub jako jego główną atrakcję. W cenie jest wszystko co trzeba, by wieczór był wyjątkowo udany, a Kawaler szczęśliwy: 

 • najlepsza w Krakowie tancerka GoGo
 • suta kolacja  - przed długim wieczorem to konieczność, a iść na kebab nie wypada.
 • Imprezowa opiekunka która zdejmie z Twoich barków ciężar organizacji czegokolwiek.

Zwykle wygląda to tak: Statek podpływa pod Wawel i tam zaczynamy Wasz prywatny rejs. Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność tylko dla Waszej grupy, szyby są dżwiękoszczelne, a nasze opiekunki i tancerki - bardzo dyskretne.

Nasz statek to nie odrestaurowana pięćdziesięcioletnia krypa, nowa pachnąca jednostka. Nasz statek nie znosi kompromisów. Skórzane kanapy, granity, marmury, barki z lodem, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W, lasery, oświetlenie LED, subwoofer i 50 calowy telewizor, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC i zaopatrzony w lód, szkło, kieliszki, plastikowe kubeczki i bar (mozecie miec swoj alkohol i napoje).

Oprócz niezapomnianych widoków Starego Miasta i Kazimierza możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Krakowa. Górny pokład sprawdzi się w słoneczne dni, a dolny ugości Was wszystkich w razie gdyby zaskoczył nas deszcz.

W cenie wynajmu statku jest kolacja, którą (w zależności od pogody) zazwyczaj podajemy na "ciężkich" talerzach z eleganckimi metalowymi sztućcami.

 • Podczas postoju max. 30 osób (25 miejsc siedzących w części zabudowanej statku i dodatkowe 8 na górnym pokładzie słonecznym)
 • Podczas rejsu max. 12 osób

  Posiłek na statku to dania ciepłe w formie bufetu:

- Łosoś pieczony w sosie koperkowym
- Pieczone ziemniaki w rozmarynie i czosnku 
- Mozaika warzyw gotowana na parze 
- Woda mineralna/kawa/herbata

Przed kolacją na rozgrzewkę, lub na deser czeka Was gorący występ najlepszej striptizerki w Krakowie.

Cena zawiera

 • Godzinny rejs statkiem po Wiśle z pełną obsługą statku 
 • Podczas postoju max. 30 osób (25 miejsc siedzących w części zabudowanej statku i dodatkowe 8 na górnym pokładzie słonecznym)
 • Podczas rejsu max. 12 osób
 • Kolacja na pokładzie w formie bufetu - wg opisu.
 • Mozecie miec wlasny alkohol i napoje
 • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
 • Miejsce do palenia
 • Imprezowa opiekunka grupy
 • Striptiz (3 piosenki, łącznie około 15 - 20 minut) 
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.