zobacz koszyk 0

Kraków - REJS STATKIEM + OPEN BAR

Planujesz wieczór kawalerski, który zapadnie w pamięć?
Dołącz do nas na ekskluzywny rejs po Wiśle z open barem! Ciesz się nielimitowanymi drinkami, świetną zabawą i wyjątkową atmosferą.

Na pokładzie nasz open bar oferuje nieograniczone ilości piwa, rumu, ginu, wódki, whisky, Prosecco i mikserów, wszystkie przygotowane przez naszych profesjonalnych barmanów.

Wieczór urozmaicą DJ, pokazy magii, fotobudka oraz fotograf, który uchwyci każdy moment. Po rejsie kontynuuj zabawę na pub crawl (w cenie), korzystając z darmowego wstępu i powitalnych shotów w trzech najlepszych klubach Krakowa.

Rejsy odbywają się w soboty oraz wybrane piątki w czerwcu i lipcu o 16:30 i 19:30. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, ponieważ mamy pełne obłożenie na większość rejsów.
 

Ważne informacje dotyczące rejsu

Łódź nie czeka na spóźnione grupy. Na rejs o 17:00 prosimy o zbiórkę o 16:30, a na rejs o 20:00 zbiórka jest o 19:30. Nie robimy zwrotów, jeśli grupa lub poszczególni uczestnicy nie pojawią się na czas. Podobnie, pogoda nie wpływa na realizacje rejsu - łódź ma zadaszoną część, zatem pływamy również gdy pada.

Oferujemy płatne miejsca VIP na łodzi za 65 PLN od osoby (loża).

Jeśli grupa będzie zbyt nietrzeźwa, nie zostanie wpuszczona na pokład, a zwrot pieniędzy nie będzie przysługiwał. Rzucanie kubków za burtę jest zabronione. Skakanie do wody jest zabronione i grozi karą 1000 PLN.
 

Afterparty po rejsie

Otrzymasz opaski na rękę w miejscu zbiórki, aby ochrona wiedziała, że jesteś z nami. Nasi gospodarze będą prowadzić wszystkich od klubu do klubu, aby nikt się nie zgubił, więc prosimy o zachowanie opasek na rękach.

Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone co najmniej 18 lat w dniu wydarzenia, aby wziąć udział.

Ta atrakcja ma rygorystyczną politykę anulowania i musi być opłacona w całości co najmniej 14 dni roboczych przed przyjazdem.
 

Cena zawiera

  • 2h rejs statkiem 
  • Open bar przez 2h na piwo, rum, gin, wódka, whisky, Prosecco i miksery
  • DJ
  • Magik
  • Fotobudka z darmowymi wydrukami
  • Fotograf
  • Po rejsie pub crwal + wejście do 3 klubów 
  • Welcome shot w jednym z lokali 

Dodatki (opcjonalne)

wieczor_kawalerski_krakow
1090 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.