zobacz swój koszyk

Kraków - STATEK VIP

Wynajmij najlepszy statek w Krakowie na niezapomniany wieczór kawalerski. Ekskluzywny statek z niesamowitymi dodatkami w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmujemy na wyłączność tylko dla Waszej grupy.

Scenariusz wieczoru: Spotkanie pod Wawelem i krótki spacer na pokład najlepszej łodzi w Krakowie. To nie wyremontowany stuletni wrak ,ale pachnący nowością, nie znoszący kompromisów najlepszy statek w Krakowie. Skórzane kanapy, granity, marmury, barki z lodem, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, TV, subwoofer, podświetlane pokłady, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC i zaopatrzony w lód, szkło  kieliszki i plastikowe kubeczki bar. Możecie przynieść własną muzykę, alkohol i napoje. 

W trakcie rejsu możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju statku z widokiem na panoramę Krakowa. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu. Bardzo wygodny dolny pokład ochroni Was przed niespodziewanym deszczem.  

W cenie imprezy jest też nasza sympatyczna imprezowa opiekunka która postara się byś Ty nie musiał niczym się przejmować. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą ekipy zamiast zamartwiać się organizacją wieczoru.

Na pokład płynącego statku możemy zabrać max. 12 osób, jeśli chcecie zorganizować imprezę na pokładzie zacumowanej łodzi może być Was nawet 30. 

Jeśli sama łódź to nie do końca to o co Ci chodziło, sprawdź tę opcję luksusową  - wynajem statku w Krakowie ze striptizerką, DJ-em i eleganckim posiłkiem na pokładzie. 

Cena zawiera

  • Godzinny rejs statkiem po Wiśle  z pełną obsługą. 
  • Max. 12 osób jeśli statek płynie lub 30 osób jeśli stoi (25 miejsc siedzących w części zabudowanej statku i dodatkowe 8 na górnym pokładzie słonecznym)
  • Mozecie miec wlasny alkohol i napoje
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
  • Imprezowa opiekunka grupy
  • Miejsce do palenia
  • Możliwość dodania tancerki, kolacji w formie bufetu, DJ-a
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!

450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

wynajem-lodzi-na-wieczor-krakow
690 PLN/dodatek
DODATKOWE 30 MINUT REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.

wynajem-lodzi-na-wieczor-krakow
990 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.


open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.