zobacz koszyk 0

Kraków - STATEK VIP

Najbardziej spektakularny statek w Krakowie - godzinny rejs, możliwość wniesienia własnego alkoholu na pokład i imprezowa przewodniczka w cenie. Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmujemy na wyłączność tylko dla Waszej grupy, a przyciemniane szyby zapewnią pełną dyskrecję.

Scenariusz wieczoru: spotkanie pod Wawelem i krótki spacer na pokład najlepszej łodzi w Krakowie. To nie wyremontowany stuletni wrak, ale pachnący nowością, nie znoszący kompromisów najlepszy statek w Krakowie. Skórzane kanapy, granity, marmury, barki z lodem, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, TV, subwoofer, podświetlane pokłady, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC i zaopatrzony w lód, szkło  kieliszki i plastikowe kubeczki bar. Możecie przynieść własną muzykę, alkohol i napoje. 

W trakcie rejsu możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju statku z widokiem na panoramę Krakowa. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu. Bardzo wygodny dolny pokład ochroni Was przed niespodziewanym deszczem.  

W cenie imprezy jest też nasza sympatyczna imprezowa opiekunka która postara się byś Ty nie musiał niczym się przejmować. Dzięki temu pobawisz się z resztą ekipy zamiast zamartwiać się organizacją wieczoru.

Na pokład płynącego statku VIP w Krakowie możemy zabrać max. 12 osób, jeśli chcecie zorganizować imprezę na pokładzie zacumowanej łodzi może być Was nawet 30. 

Jeśli sam rejs statkiem to nie do końca to o co Ci chodziło, sprawdź opcję luksusową -
Wynajem Statku + Dodatki ze striptizerką, DJ-em i eleganckim posiłkiem na pokładzie.

Cena zawiera

  • godzinny rejs statkiem w Krakowie  z pełną obsługą
  • max. 12 osób jeśli statek płynie lub 30 osób jeśli stoi (25 miejsc siedzących w części zabudowanej statku i dodatkowe 8 na górnym pokładzie słonecznym)
  • możecie mieć własny alkohol i napoje
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
  • imprezowa opiekunka grupy
  • miejsce do palenia
  • możliwość dodania tancerki, kolacji w formie bufetu, DJ-a

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa-praga-krakow
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRKberta_rollypolly_czarwonica
450 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!

490 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-nocny
29 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

wynajem-lodzi-na-wieczor-krakow
690 PLN/dodatek
DODATKOWE 30 MINUT REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.

wynajem-lodzi-na-wieczor-krakow
990 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.


open-bar-warszawa
109 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! 
.

dominatrix__2_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.


maluch-krakow
300 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).