zobacz koszyk 0

Kraków - KAWALERSKI REJS + KLUB GOGO

Kawalerski w Krakowie na wynajętej łodzi z prywatnym barem i występem tancerki erotycznej, to prawdziwy luksus. Cała łódź tylko do Waszej dyspozycji na 1 godzinę. Po imprezie na statku nasza imprezowa opiekunka zabierze Was do klubu gogo, gdzie będzie na Was czekała zarezerwowana loża.

Na pokładzie do Waszej dyspozycji dobrze zaopatrzony bar (napoje płatne we własnym zakresie, ceny normalne). Do tego niezapomniane widoki, a przede wszystkim jedna z najpiękniejszych tancerek gogo w Krakowie. 

Do rejsu możesz dodać drugą tancerkę lub hostessę topless za jedyne + 450 PLN.

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej ! Zapłacicie maksymalnie za 19 osób. Komfortowo podróżuje aż 100 imprezowiczów.

Po prywatnej imprezie na wynajętej łodzi spacerkiem idziecie do klubu gogo przy Rynku.

Od początku do końca imprezy jest z Wami jedna z naszych uroczych przewodniczek - więc możesz się odprężyć i bawić razem z resztą.

Cena zawiera

  • wynajem łodzi na 1h
  • tancerka gogo i striptiz (3 piosenki)
  • imprezowa opiekunka grupy
  • prywatny zaopatrzony bar
  • wejście VIP do klubu GOGO
  • rezerwacja loży + welcome shot dla każdego

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!