zobacz swój koszyk

Kraków - KAWALERSKI REJS + KLUB GOGO

Kawalerski na wynajętej łodzi z prywatnym barem, rurką i chyba nie muszę dodawać z kim na rurce, to prawdziwy luksus. Cała łódź tylko do Waszej dyspozycji na 1 godzinę.

Na pokładzie czeka na was dobrze zaopatrzony bar (napoje płatne we własnym zakresie, ceny normalne), niezapomniane widoki, a na rurce jedna z najpiękniejszych tancerek GoGo w Krakowie. 

Do rejsu możesz dodać drugą tancerkę lub hostessę topless za jedyne + 399 PLN.

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej ! Zapłacicie maksymalnie za 19 osób. Komfortowo podróżuje aż 100 imprezowiczów.

Po rejsie spacerkiem idziecie do klubu GoGo przy Rynku -  dla każdego karty VIP na nielimitowaną ilość wejść tego wieczoru. Możecie kiedykolwiek wyjść i wrócić do klubu sami nie płacąc za wstęp.

Od początku do końca imprezy jest z Wami jedna z naszych uroczych przewodniczek - więc możesz się odprężyć i bawić razem z resztą.

*ceny brutto. dopłat brak

Cena zawiera

  • wynajem łodzi na 1h
  • tancerka GoGo i striptiz (3 piosenki)
  • imprezowa opiekunka grupy
  • prywatny zaopatrzony bar
  • wejście VIP do klubu GOGO
  • karty VIP
  • rezerwacja loży
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.