zobacz koszyk 0

Praga - TRANSFER Z LOTNISKA PARTY BUSEM

Transfer z lotniska Piwnym Party Busem w Pradze to sposób na dotarcie do Pragi. Imprezowy autobus zabiera do 14 imprezowiczów, więc na osobę wychodzi niecałe 200 PLN/os. A w tej cenie mamy dla was nie tylko nietypowy transfer z lotniska do hotelu, ale też NIELIMITOWANE picie piwa z beczki podczas całej jazdy.

Nasz anglojęzyczny przewodnik zapewni, że wszystko przebiegnie bezproblemowo i będzie czekać na Ciebie w terminalu przylotów lotniska w Pradze.

Piwny Party Bus to świetny start wymarzonego kawalerskiego w Pradze!

Cena zawiera

  • odbiór na lotnisku
  • anglojęzyczny przewodnik
  • transfer z lotniska do centrum miasta na 1 godzinę
  • NIEOGRANICZONA ilość piwa z beczki podczas jazdy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!

klub-nocny
69 PLN/os.
min. 6 os.
KLUB GOGO
Najlepszy, najbezpieczniejszy strip klub w Pradze. Codziennie 40+ gorących tancerek. W cenie odbiór z hotelu, imprezowa przewodniczka oraz wejście do klubu GoGo. Rezerwacja loży do 22:00 (w zależności od dostępności). 


klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze