zobacz koszyk 0

Praga - PAKIET LIMUZYNA + REJS

Musisz wypróbować tę najlepszą kombinację wieczorów kawalerskich: PAKIET LIMUZYNA + REJS w Pradze. W naszym pakiecie otrzymacie godzinną przejażdżkę luksusową limuzyną z napojami. Możesz zatrzymać się na piękne widoki Pragi i na niezapomniane zdjęcie grupowe - lub po prostu jeździć i bawić się w limuzynie. Kierowca limuzyny jest do Waszej dyspozycji.

Dla grup do 8 osób dysponujemy limuzyną Lincoln, dla grup 9 i więcej osób mamy limuzynę Hummer. 2 butelki (2 x 0,75l) wina musującego otrzymasz podczas jazdy na toasty. W limuzynie Hummer można wymienić wina musujące na jedną butelkę 0,7l wódki Jack Daniels / Jameson lub Absolut.

Po przejażdżce limuzyna wysadzi Was bezpośrednio nad rzeką, gdzie będzie czekała na Was nowa, luksusowa łódź i godzinny rejs po centrum Pragi. Spodziewajcie się obszernego pokładu letniego z doskonałym widokiem na centrum miasta, wewnętrznej kabiny na 30 osób na wypadek złej pogody, w pełni zaopatrzonego baru, Wi-Fi, systemu muzycznego Bluetooth (możliwość odtwarzania własnej muzyki z telefonu lub tablety) oraz czysty WC.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z żeglowania, nasza oferta obejmuje również pakiet nieograniczonego piwa z beczki, wysokiej jakości wina, napojów gorących i bezalkoholowych.

W ramach rejsu odwiedzi Was na prywatny pokaz gorącego striptizu nasza seksowna striptizerka.

Towarzyszyć Wam będzie jak zawsze nasza sympatyczna imprezowa opiekunka, która zadba o to, aby wszystko przebiegło sprawnie.

Cena zawiera

  • Odbiór limuzyną w umówionym miejscu
  • Imprezowa opiekunka
  • Do 8 osób limuzyna Lincoln, od 9 osób limuzyna Hummer
  • 1 godzinna przejażdżka limuzyną
  • Dwie butelki wina musującego (0,75l) lub 0,7l Jack Daniels w Lincoln lub Jameson (0,7l) lub Absolut (0,7l) w limuzynie Hummer
  • Elegancki szofer
  • Rezerwacja statku na 1 godzinę
  • Napoje bez ograniczeń: piwo lane, wino gatunkowe, napoje gorące i bezalkoholowe
  • Profesjonalny pokaz gprofesjonalnej tancerki erotycznej
  • Kapitana i załoga statku

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!


klub-nocny
590 PLN/dodatek
KAWALER + 2 TANCERKI NA SCENIE KLUBU GOGO
Wspaniała niespodzianka - żart dla Kawalera. Na scenie klubu Gogo ku uciesze własnej i całej grupy, w objęciach 2 gorących tancerek. Mega.

klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze