zobacz koszyk 0

Praga - STRIP HUMMER + KLUB

Prywatna luksusowa limuzyna hummer w Pradze - imprezowa opiekunka grupy do samego końca, odbiór z hotelu, godzinna przejażdżka po Pradze, gorąca tancerka oraz wino musujące na pokładzie. Koniec jazdy w topowym praskim klubie (wejście i welcome shot w cenie). Kompletny, zaplanowany od A do Z wieczór kawalerski w atrakcyjnej cenie. 

Ilość osób w limuzynie
Wiemy jak ciężko zaplanować wieczór kawalerski w limuzynie - co chwilę ktoś nowy potwierdza i dochodzi i nagle z 10 chłopaków, robi się 14-stu. Dlatego lepiej nie zamawiać konkretnej limuzyny, która może okazać się za mała.. To duży kłopot logistyczny, którego nie chcesz mieć na swojej głowie.

Z nami to nie problem
Limuzyny dobieramy do wielkości grupy- elastycznie.
Ale tak, by nie było wielkiego ścisku w środku. Część naszego zespołu pochodzi z Pragi i dlatego w Pradze czujemy się jak w domu. Dlatego jako jedyni możemy bez problemu, w razie potrzeby, zamienić limuzynę na większą (lub nawet na mniejszego lincolna *) gdy tylko napiszesz nam z wyprzedzeniem że liczba osób w waszej grupie uległa zmianie. Czas na potwierdzenie masz nawet do 7 dni przed jazdą. Super wygodnie. Dzięki temu nie będziesz musiał odmawiać komuś kto zgłosi się na ostatnią chwilę. 

Z nami masz pewność że nawet jeśli liczba osób w waszej grupie ulegnie zmianie, każdy zapłaci dokładnie tyle ile planowaliście. Najwięcej - za minimum osób dla danej atrakcji.

W ramach pakietu możesz również skorzystać z opcji zniżki na rezerwację w jednym ze znanych praskich klubów muzycznych. Pokaz striptiz może wtedy odbyć się nawet bezpośrednio w klubie.

* w zależności od dostępności.

Cena zawiera

  • Odbiór z hotelu
  • Imprezowa opiekunka z wejściem do klubu
  • Butelka wina musującego
  • 1 godzina jazdy luksusową limuzyną typu hummer po Pradze
  • Prywatny striptiz na pokładzie ( około 15 minut)
  • Wejście do klubu muzycznego
  • Max 14 os.

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!


klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze