zobacz koszyk 0

Wrocław - STRZELNICA GROM

Atrakcja dla prawdziwych mężczyzn - strzelnica GROM we Wrocławiu. W cenie dostajecie 50 strzałów/os., instruktaż, wyposażenie, koordynatorkę imprezy i transport.
Na strzelnicy najpierw doświadczony instruktor omówi szczegółowo zasady bezpieczeństwa oraz zaprezentuje postawy strzeleckie. A gdy już opanujecie techniki właściwego strzelania i celowania, przyjdzie pora na najważniejsze – praktykę.

W pakiecie aż 50 strzałów na osobę z 5 rodzajów broni: 10 x Glock 9mm, 10 x pistolet TT 7,62mm, 10 x pistolet P99 Walter, 10 x HK MP-5 22LR i wreszcie 10 x AK-47 Kalashnikov. 

Do tego cały niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie i wygodny transport minibusem w obie strony. 

Na koniec ceremonia wręczenia medali oraz jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim po to, abyś nie musiał niczym się przejmować i mógł postrzelać z kumplami...bezstresowo!

Jeśli jest Was mniej trzeba będzie zapłacić za minimum - otrzymacie wtedy odpowiednio więcej strzałów do podziału.

Na strzelnicy trzeba być trzeźwym.

Cena zawiera

  • 50 strzałów z 5 rodzajów broni - patrz opis poniżej
  • sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • ceremonia wręczenia medali
  • transport w obydwie strony

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).