zobacz koszyk 0

Wrocław - WOJNA LASEROWA

Zmierzcie się z przygodą i poczujcie jak bohaterowie gry komputerowej grając w laserowy paintball na hali w industrialnym klimacie (labirynt przejść, podestów i przeszkód).

Wyposażeni w profesjonalne, specjalnie przygotowane karabiny strzelające niewidoczną wiązką laserową i w zestaw czujników ruszycie na pole walki. Macie nielimitowaną ilość strzałów. Gwarantowany brak bólu i siniaków, brudzenia farbą i znoszenie kul wiatrem (zasięg na wprost do 200 m).

Na raz może grać do 10 osób - jesli będzie was więcej będziecie się zmieniać na odpoczynek - na miejscu jest barek z napojami i pokój obserwacyjny.

Dzięki dostępnemu na miejscu sprzętowi, gracze mają możliwość przybrania różnych ról w trakcie gry (żołnierz, medyk, snajper), a także grania w rozmaite scenariusze, których dokładny przebieg otrzymują na koniec w postaci liczbowego raportu.

Nasza imprezowa opiekunka odbierze Was minibusem i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł grać w laserowy paintball z kumplami...bezstresowo!

Cena zawiera

  • broń
  • interaktywny skafander
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 1 godzinę
  • cały potrzebny sprzęt
  • różne scenariusze gier
  • transport
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).