zobacz koszyk 0

Wrocław - STRZELNICA POLICYJNA

Pakiet policyjny na krytej strzelnicy we Wrocławiu to spora dawka adrenaliny i strzałów w naprawdę dobrej cenie. W ramach atrakcji każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego będzie miał aż 30 strzałów/osobę z 3 rodzajów broni (10 x Glock 9mm, 10 x P99 Walther, 10 x AK-47 Kalashnikov).

Na krytej strzelnicy pod okiem licencjonowanych instruktorów odbędziecie szkolenie z obchodzenia się z bronią, przejdziecie przez konkurencje strzeleckie i zostaniecie wyposażeni w odpowiedni sprzęt: nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu. Zapewniamy wygodny transport minibusem w obydwie strony.  Na końcu konkurencji strzeleckich - ceremonia medalowa. 

Na strzelnice zabiera Was nasza imprezowa opiekunka, która wszystkiego dopilnuje po to, abyś nie musiał się niczym przejmować i mógł spokojnie postrzelać z kumplami!

Na strzelnice musicie jechać trzeźwi!

Cena zawiera

  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni
  • cały potrzebny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • transport w obydwie strony
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).