zobacz koszyk 0

Wrocław - STRZELNICA KALASHNIKOV EXTREME

Zabieramy Was minibusem na elitarną krytą strzelnicę w okolicach Wrocławia, na której poczujecie potężną siłę ognia m.in. kultowego Kałasznikowa AK-47, gdzie odbędziecie profesjonalne szkolenie, a nad wszystkim będzie czuwała nasza imprezowa opiekunka. Jedno jest pewne - adrenalina i silne emocje gwarantowane. 

W pakiecie na strzelnicy każdy z uczestników otrzyma aż 65 strzałów/osobę z 7 rodzajów broni (10 x Glock 9mm, 5 x Colt 1911.45 ACP, 10 x pistolet P99 Walther, 10 x Savage 22LR, 10 x CZ 75 LR, 10 x karabin skorpion Evo 3 i wreszcie 10 x karabin AK-47 Kalashnikov). 

Do tego licencjonowani instruktorzy, trening obchodzenia się z bronią, niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie z nagrodami, ceremonia wręczenia medali i wygodny transport minibusem w obie strony. Na tej atrakcji trzeźwość jest obowiązkowa!

O nic się nie martwcie - wszelkie sprawy organiacyjne zostawcie naszej imprezowej opiekunce. Zadba o wszystko tak, abyś mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Jeśli ma być Was mniej należy zapłacić za minimum. W takim wypadku na strzelnicy dostajecie odpowiednio więcej strzałów na osobę.

Cena zawiera

  • aż 65 strzałów z 7 rodzajów broni
  • niezbędny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • transport minibusem w obie strony
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • medale

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).