zobacz koszyk 0

Warszawa - NOWOŚĆ! PARTY BUS + GOGO

NOWOŚĆ w mazowieckim! Zupełnie nowy Party Bus w Warszawie! Godzinny przejazd po Warszawie, występ tancerki na pokładzie, a na koniec wejście do jednego ze sparwdzonych klubów gogo, gdzie czekać będzie na was zarezerwowana loża - a to wszystko w świetnej niskiej cenie.

Na pokład możecie zabrać własny alkohol, a na miejscu będą czekały na mas kubeczki.
Party Busy cieszą się ogromnym powodzeniem od kilku lat, dlatego staramy się co roku pokazywać je wam w nowych odsłonach. Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, dwa podświetlane barki, miękkie klubowe kanapy, mega nagłośnienie, oraz rurki do tańca, a na niej przemiłą striptizerkę która wykona dla Was najlepszy striptiz w Warszawie.
Przejazd Party Busem trwa godzinę, odbieramy Was z wybranego miejsca w granicach Warszawy i odstawiamy gdzie chcecie. Jedna tancerka w cenie, druga to +690 PLN.

Do tego jak zwykle imprezowa opiekunka, która ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł poimprezować z kumplami... bezstresowo!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy jednorazowe kubki. Party Bus w sezonie jest bardzo popularny, więc jeśli planujesz imprezę na sobotę wieczór, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.

Możemy za Was ogarnąć jeszcze sprawę alkoholu, jeśli nie macie do tego głowy i chcecie, żebyśmy się tym zajęli, to wystarczy dodać podczas rezerwacji opcji Pakiet alko.

Po kursie gratisowe wejście do najlepszego klubu GOGO w Warszawie i rezerwacja loży.

Macie dużą ekipę? Większe grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 uczestników - reszta jedzie GRATIS! Komfortowo na pokładzie Party Busa podróżuje aż 30 imprezowiczów.

Cena zawiera

  • wynajem wyjątkowego Party Busa w Warszawie na godzinę 
  • tancerka + striptiz (3 piosenki - ok. 15 min) 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • wstęp do klubu GOGO + loża
  • imprezowa opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut