zobacz koszyk 0

Warszawa - HUMMER Z TANCERKĄ + GOGO

Wynajmij limuzynę hummer w Warszawie z tancerką gogo i rezerwacją stolika w klubie gogo na Wasz wieczór kawalerski! W cenie odbiór hummerem z wybranego miejsca w Warszawie, szofer, przejażdżka po centrum miasta, 2 butelki zmrożonego szampana i najlepsza striptizerka w Warszawie. Ten wieczór na zawsze zostanie w Waszej pamięci. Dodatkowa tancerka to + 490 PLN. Możecie mieć swoją muzykę i własny alkohol.

Po kursie hummerem wejście do jednego z najlepszych klubów gogo w Warszawie & rezerwacja loży GRATIS. Klub do wyboru. Cały czas będzie z Wami nasza imprezowa opiekunka. To dzięki niej Ty pobawisz się normalnie z resztą chłopaków zamiast stresować się na bramce.

Możecie też dorzucić wejściówki do jednego z klubów muzycznych po wizycie w gogo (wszystkie kluby znajdują się w centrum) za jedyne 29 PLN, albo wejście do klubu z rezerwacją stolika oraz 50PLN/os. do wydania na barze za 89 PLN. Bez stresu na bramce. Zaznacz tę opcję przy rezerwacji jeśli chcesz. Wybór lokalu będzie zależał od dostępności klubów w danym terminie.

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie max. za 15 osób i ani grosza więcej. W najdłuższej limuzynie hummer komfortowo podróżować może aż 29 imprezowiczów.

Cena zawiera

  • limuzyna hummer w Warszawie z kierowcą na godzinę 
  • sympatyczna opiekunka grupy - bezstresowo
  • sexy tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (ok. 15 minut) 
  • 2 butle szampana  
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki
  • wejście VIP + rezerwacja loży w klubie GoGo

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.