zobacz koszyk 0

Warszawa - PARTY BUS Z TANCERKĄ + GOGO

Party Bus w Warszawie z tancerką gogo na pokładzie, własnym alkoholem i klubem gogo za free. Party Bus to nasz best-seller, nasza duma i chwała. Uwielbiany przez pełnokrwistych samców, Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, prywatny podświetlany bar, miękkie klubowe kanapy, mega nagłośnienie, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańca, a na niej przemiłą striptizerkę która wykona dla Was najlepszy striptiz w Warszawie. Przejazd Party Busem trwa 1 godziny, odbieramy Was z wybranego miejsca w granicach Warszawy i odstawiamy gdzie chcecie. Jedna tancerka w cenie, druga to +490 PLN.

Do tego jak zwykle imprezowa opiekunka, która ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł poimprezować z kumplami... bezstresowo!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy szkło i wyluzowanego barmana. Party Bus w sezonie jest bardzo popularny, więc jeśli planujesz imprezę na sobotę wieczór, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.

Możemy za Was ogarnąć jeszcze sprawę alkoholu, jeśli nie chce się Wam tachać go ze sobą. Za opcję open bar dopłacicie tylko 59 PLN/os. 

Po kursie gratisowe wejście do najlepszego klubu GOGO w Warszawie & rezerwacja loży.

Macie dużą ekipę? Większe grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 uczestników - reszta jedzie GRATIS! Komfortowo na pokładzie warszawskiego Party Busa podróżuje aż 25 imprezowiczów.

Jest Was za mało? Sprawdź jego młodszego brata 14os. mini Party BUS lub Party Nyskę do 8 os.

Cena zawiera

  • wynajem Party Busa w Warszawie na 1 godziny 
  • tancerka + striptiz (3 piosenki - ok. 15 min) 
  • barman 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • bilet wstępu do klubu GOGO + loża
  • imprezowa opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.