zobacz koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA Z TANCERKĄ + GOGO

Ekskluzywna limuzyna w Warszawie z tancerką + wejście do klubu gogo w to świetny pomysł na wieczór kawalerski. W cenie godzinna przejażdżka limuzyną, odbiór z wybranego miejsca w granicach Warszawy, szampan, szkło i profesjonalny strip show naszej najlepszej tancerki gogo (ok. 15 minut). Koniec kursu w najlepszym klubie gogo w Warszawie. Wejście i rezerwacja loży w cenie atrakcji!

Cały czas będzie z Wami też nasza imprezowa opiekunka. Jej obecnosć bardzo docenisz. To dzięki niej Ty - świadek pobawisz się z resztą chłopaków zamiast stresować się na bramce w klubie lub w razie opóźnienia limuzyny. Imprezowa przewodniczka wszystko zorganizuje za Ciebie i dopilnuje by ten wieczór był niezapomniany. W limuzynie możecie mieć własną muzykę i alkohol (CD, MP3) 

Modele limuzyn dobieramy w zależności od ilości osób i dostępności - do 10 osób - Jaguar, Lincoln lub Chrysler 300C, powyżej 10 - dłuższy Chrysler 300C Long Lambo Door lub nowiutka limuzyna Lexus z wejściem typu JetDoor. Górna granica to 29 imprezowiczów. Powyżej tej liczby będziemy musieli Was rozbić na 2 grupy lub zaproponować warszawski Party Bus. Wszystkie nasze samochody są nowe i pachnące - nie ma obaw, że skończycie w stęchłym mercu z lat 90-tych. 

Jest Was więcej? Sprawdź Limuzynę Hummer do 29 osób lub Szkolny Party Bus do 40 osób. Dla grup do 12 osób proponujemy też świetny Party Minibus.

Cena zawiera

  • limuzyna w Warszawie z szoferem na godzinę
  • imprezowa opiekunka grupy - bezstresowo
  • tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (około 15 minut) 
  • godzinna przejażdżka po mieście lub odbiór z lotniska/dworca 
  • butla szampana.
  • wejście VIP + rezerwacja loży w klubie GOGO

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
750 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
590 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.