zobacz koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA Z TANCERKĄ + GOGO

Ekskluzywna limuzyna w Warszawie z tancerką + wejście do klubu gogo w to świetny pomysł na wieczór kawalerski. W cenie wynajmu godzinna przejażdżka limuzyną, odbiór z wybranego miejsca w granicach Warszawy, szampan, szkło i profesjonalny strip show naszej najlepszej tancerki gogo (ok. 15 minut). Koniec kursu w najlepszym klubie gogo w Warszawie. Wejście i rezerwacja loży w cenie atrakcji!
 

Imprezowe opiekunki

Cały czas będzie z Wami też nasza imprezowa opiekunka. Jej obecność bardzo docenisz. To dzięki niej Ty - świadek pobawisz się z resztą chłopaków zamiast stresować się na bramce w klubie lub w razie opóźnienia limuzyny. Imprezowa przewodniczka wszystko zorganizuje za Ciebie i dopilnuje by ten wieczór był niezapomniany. W limuzynie możecie mieć własną muzykę i alkohol (CD, MP3) 
 

Modele wynajmowanych limuzyn

Modele limuzyn dobieramy w zależności od ilości osób i dostępności - do 10 osób - Jaguar, Lincoln lub Chrysler 300C, powyżej 10 - dłuższy Chrysler 300C Long Lambo Door lub nowiutka limuzyna Lexus z wejściem typu JetDoor. Górna granica to 29 imprezowiczów. Powyżej tej liczby będziemy musieli Was rozbić na 2 grupy lub zaproponować warszawski Party Bus. Wszystkie nasze samochody są nowe i pachnące - nie ma obaw, że skończycie w stęchłym mercu z lat 90-tych. 
 

Auta dla dużych grup

Jest Was więcej? Sprawdź Limuzynę Hummer do 29 osób lub Szkolny Party Bus do 40 osób. Dla grup do 12 osób proponujemy też świetny Party Minibus.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny w Warszawie z szoferem na godzinę
  • imprezowa opiekunka grupy - bezstresowo
  • tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (około 15 minut) 
  • godzinna przejażdżka po mieście lub odbiór z lotniska/dworca 
  • butla szampana.
  • wejście VIP + rezerwacja loży w klubie GOGO

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.