zobacz koszyk 0

Wrocław - SPA NA KACA

Po szalonych nocnych eskapadach najlepsze jest SPA – które zapewni relaks i detoks. Do Waszej dyspozycji baseny, sauny, jacuzzi... Nikt nie zorientuje się, że poprzedniej nocy ostro balowaliście.

Zregenerujcie siły w ekskluzywnym SPA. Zacznijcie od orzeźwiającej kąpieli w basenie, potem regeneracja jacuzzi i saunie, a do Waszej dyspozycji będą jeszcze masaże wodne oraz siłownia. To propozycja w sam raz dla Panów, którzy cenią sobie luksusowy wypoczynek!
W SPA macie możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów.

Do tego jak zawsze nasza sympatyczna opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś mógł relaksować się razem z kolegami bezstresowo!

Cena zawiera

  • wstęp do SPA, basen, sauny, jacuzzi
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na miejscu

Dodatki (opcjonalne)

49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.

limuzyna-hummer
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.