zobacz koszyk 0

Wrocław - GOKARTY - PUCHAR PREZESA

Wsiądźcie na gokarty – a poczujecie prawdziwą prędkość. Nasza imprezowa przewodniczka zabierze Was busem z wybranej lokalizacji we Wrocławiu na małe zawody gokartowe. Do pokonania macie trasę o długości 420 metrów. Do Waszej dyspozycji aż 10 gokartów – najmocniejszych maszyn we Wrocławiu (SODI).

Coś wyjątkowego dla prawdziwych twardzieli – ostra jazda!

Przed Wami dwie / trzy rundy – kwalifikacja, półfinał i finał, łącznie około 20 minut jazdy gokartem na osobę. Czas monitorowany będzie elektronicznie – z dokładnością  do 0,01 sek. Na zakończenie ceremonia medalowa, więc jest o co walczyć. Pamiętaj, że na tej atrakcji trzeba być trzeźwym.

Na gokartach nasza sympatyczna opiekunka zadba o wszystkie szczegóły, gdy w tym czasie będziesz się dobrze bawił z kumplami. Do tego gwarantujemy transport w obydwie strony.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród
  • transport w obydwie strony
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.


sexy-policjantka
490 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).