zobacz koszyk 0

Wrocław - GOKARTY - PUCHAR PREZESA

Wsiądźcie na gokarty – a poczujecie prawdziwą prędkość. Nasza imprezowa przewodniczka zabierze Was busem z wybranej lokalizacji we Wrocławiu na małe zawody gokartowe. Do pokonania macie trasę o długości 420 metrów. Do Waszej dyspozycji aż 10 gokartów – najmocniejszych maszyn we Wrocławiu (SODI).

Coś wyjątkowego dla prawdziwych twardzieli – ostra jazda!

Przed Wami 2 x 10 minut jazdy gokartem na osobę. Pierwsza runda na rozgrzewkę, a ten, który będzie najszybszy podczas drugiej rundy zgarnia flaszkę! Czas monitorowany jest elektronicznie – z dokładnością  do 0,01 sek. Pamiętaj, że na tej atrakcji trzeba być trzeźwym.

Na gokartach nasza sympatyczna opiekunka zadba o wszystkie szczegóły, gdy Ty w tym czasie będziesz się dobrze bawił z kumplami. Do tego w cenie gwarantujemy transport w obydwie strony, więc Wy tylko musicie stawić się o czasie we wskazanym przez Was miejscu.

Cena zawiera

  • 2 x 10 minut jazdy dla każdego
  • zawody gokartowe - najszybszy zgarnia flaszkę!
  • transport w obydwie strony na terenie Wrocławia
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).