zobacz koszyk 0

Wrocław - RZUCANIE SIEKIERAMI

Rzucanie siekierami we Wrocławiu, opieka profesjonalnych instruktorów, szkolenie, wygodny transport w dwie strony oraz medale dla zwycięzców. Rzuty siekierami to absolutna nowość w naszej ofercie na wieczory kawalerskie - dla Was przeniesiony został ten ekstremalny sport z lasu do miasta. Ostre siekiery wyłącznie dla ostrych zawodników o stalowych nerwach.

Na początku zostaniecie przeszkoleni przez profesjonalnego instruktora, który pokaże jak poprawnie trzymać i jak bezpiecznie rzucać siekierami. W ofercie posiadamy różne siekiery, które wymagają różnych technik rzucania. Po opanowaniu tej wiedzy rozpoczniecie rywalizację, w której będziecie mogli wykazać się zręcznością i celnością. 

Na miejscu do dyspozycji graczy oddajemy 4 tory, na każdym z nich rzucać może max. 8 uczestników, więc jednocześnie grać może nawet 40 osób.
Tory rezerwujemy dla Was na 1,5h.


Rzucanie siekierami we Wrocławiu to idealna alternatywa dla klasycznej strzelnicy i nieszablonowy pomysł na wieczór kawalerski. Na trzech najlepszych zawodników standardowo czekaja medale.
Uwaga! Na tej atrakcji musicie być trzeźwi.


W cenie atrakcji standardowo opieka sympatycznej przewodniczki, która odbierze Was z wybranego miejsca na terenie Wrocławia, a po zakończonej atrakcji odstawi Was tam gdzie będziecie chcieli.
Jeśli chcecie, żeby odebrać Was z poza granic miasta - nie ma problemu. Dajcie nam znać podczas dokonywania rezerwacji, a my wycenimy to dla Was.  

Cena zawiera

  • wynajem torów do gry na 1,5h (max. 8 osób na torze, do dyspozycji graczy 4 tory)
  • cały niezbędny sprzęt
  • opieka trenera
  • szkolenie
  • transport w dwie strony
  • medale dla najlepszych zawodników
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.