zobacz koszyk 0

Wrocław - BUBBLE FOOTBALL

Przedstawiamy szaloną odmianę piłki nożnej - bubble football we Wrocławiu. Znakomita opcja dla miłośników sportu połączonego z dobrą zabawą.

Zaczynamy od 'ubrania' zawodników w wielkie dmuchane kule, które zdecydowanie nie ułatwią pościgu za piłką. Uwaga! Czeka Was masa zderzeń, upadków i wywrotek wywołujących salwy śmiechu wśród graczy oraz widzów.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 10 kul do bubble footballu na czas ok. 40 minut gry. Jest to idealny czas na grę dla grup 8 - 16 osób, powyżej 16 osób rezerwujemy dla Was 2 x 40 minut gry.

Dmuchane kule, przenośne bramki oraz piłkę do gry dowieziemy we wskazane przez Was miejsce we Wroclawiu - na boisko, łąkę, plażę itp. Wytłumaczymy Waszej drużynie zasady gry oraz będziemy sędziować mecz.

Jeśli nie macie pomysłu lub wolnej przestrzeni, gdzie moglibyście zagrać zatroszczymy się również o to i wynajmiemy dla Was salę do gry w bubble football na terenie Wrocławia. Cena za wynajem sali to 199 PLN za każdą godzinę. Jeżeli chcecie abyśmy to my zajęli się rezerwacją hali dajcie znać podczas składania zamówienia.

Cena zawiera

  • dmuchane kule
  • ochraniacze na kolana
  • piłkę
  • sędzia meczu
  • opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).