zobacz koszyk 0

Warszawa - PARTY NYSKA

PARTY NYSA w Warszawie to świetny pomysł na stylowy wieczór kawalerski dla niewielkiej ekipy do 8 osób. Nasza klimatyczna party nyska jest do Waszej dyspozycji na godzinę - idealny czas na imprezowe przemieszczenie się z lokalu A do lokalu B w wielkim stylu. Na pokładzie wygodne kanapy, podświetlany barek, dobre nagłośnienie i wyluzowany drajwer.

Podkręćcie więc muzykę, zróbcie kilka rundek po mieście i odwiedźcie ulubione miejsca kawalera. Skończyć możecie w wybranym miejscu - w domu, klubie, kasynie..... (odbiór/koniec poza granicami Wawy również możliwy za symboliczną dopłatą). 

Nasza PARTY NYSA zabiera max. 8 osób. Jest Was więcej? Sprawdź 
Party Busa do 14 osób lub limuzynę hummer z tancerką 

Imprezę w party nysie możecie przedłużyć do 3 h za jedyne + 299 PLN - ale musimy wiedzieć o tym odpowiednio wcześniej. Możecie mieć własną muzykę i alkohol. 

Dodaj wejście do klubu gogo lub jedną z opcji poniżej.

Cena zawiera

  • 1 godzina jazdy Party Nysą
  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • imprezowy kierowca  - przewodnik
  • możliwość przedłużenia kursu do 3h za jedyne + 399 PLN
  • max. 8 osób

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


party-nyska-warszawa
490 PLN/dodatek
DODATKOWE 2 H W PARTY NYSIE
Dodatkowe 2 h w Party Nysie z imprezowym drajwerem. Zróbcie sobie rajd po klubach w szalonym stylu