O nas

Organizacja wieczoru kawalerskiego

Działamy już ponad 15 lat, od czerwca 2006 roku. Od tego czasu pomogliśmy w trudach organizacji ponad 4500 świadków i uszczęśliwiliśmy podobną ilość Kawalerów. Zaczynaliśmy od jednego miasta - naszej ukochanej Warszawy. Gdy dopracowaliśmy model naszej działalności, otworzyliśmy oddziały w 9 innych miastach i nowe strony:  panienskie.pl - dla Waszych kobiet oraz integracyjne.pl - dla Waszych firm. Od tego czasu 5 razy unowocześniliśmy stronę internetową, dodaliśmy kilkaset nowych atrakcji, wyeliminowaliśmy nierzetelnych poddostawców, wyszkoliliśmy setki opiekunek, zatrudniliśmy profesjonalnych managerów i z małej rodzinnej firmy staliśmy się prężnie działającą instytucją zatrudniającą w sezonie ponad 50 osób i posiadającą własny zestaw atrakcji. Cały czas staramy się doskonalić nasze usługi, szkolić nasze sympatyczne opiekunki i wymyślać dla Was nowe, dopracowane atrakcje. Chcemy żeby cały proces organizacji wieczoru kawalerskiego był dla Was jak najprostszy. Dlatego prowadzimy Cię przez każdy etap tego procesu od pierwszego kliknięcia guzika "REZERWUJĘ WSTĘPNIE" do dnia realizacji imprezy.

Gdy wystartowaliśmy w 2006 roku, byliśmy pierwszą firmą w Polsce organizującą wieczory kawalerskie. Aktualnie jesteśmy najstarszą i niewątpliwie największą firmą oferującą usługi organizacji wieczoru kawalerskiego.  Co roku znajdujemy kilku naśladowców, którzy kopiują nasz model działalności, teksty z opisów atrakcji, a nawet ich nazwy. Schlebia nam że jesteśmy wzorem dla początkujących, ale ich działalność z naszym doświadczeniem i jakością obsługi wypracowaną przez wiele lat pracy w każdy weekend, nie ma wiele wspólnego. Osiągnięcie wysokiej jakości obsługi budowaliśmy latami.  Dlatego większość z tych firm, pomimo posiadania ciekawych stron www, działa tylko jeden rok i kończy swój żywot w garażu pozostawiając niesmak nieświadomym klientom.

 OPIEKUNKI GRUP czyli DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI 

Wartym odnotowania jest, iż firmy konkurencyjne nie zatrudniają na stałe i nie szkolą opiekunek grup  Oznacza to że jako Organizator jesteś pozostwiony sam sobie na placu boju  (lub jest z wami przypadkowa osoba) i zamiast bawić się z ekipą, myslisz tylko o tym czemu limuzyna się spóźnia, dlaczego nie ma jeszcze tancerki, jak udobruchać właściciela quadów po rozbiciu lusterka etc...
Ich praca organizacyjna  sprowadza się do zrobienia rezerwacji i przekazania klientowi w ostatniej chwili numeru telefonu do kierowcy limuzyny i adresu klubu. 
W kawalerskie.pl działamy inaczej. Jako jedyni organizujemy wieczory kawalerskie kompleksowo - od początku każdej atrakcji jest z Wami imprezowa przewodniczka. Każdą, nawet najmniejszą imprezę, przygotowuje sztab osób. Osoba z którą się kontaktujecie, przekazuje Waszą rezerwację do managera danego miasta, który osobiście nadzoruje przygotowanie i przebieg Waszej imprezy, jest w kontakcie z opiekunkami i poddostawcami, przygotowuje i potwierdza rezerwacje oraz materiały dla uczestników. Kilka dni przed imprezą Wasze rezerwacje są powtórnie potwierdzane i omawiane na cotygodniowym spotkaniu managerów z opiekunkami grup - tak by wyeliminować margines błędu. W każdym mieście w którym jesteśmy pracuje przez cały rok nasz lokalny manager i zespół opiekunek, więc Waszą imprezę zawsze organizują najlepsi miejscowi specjaliści, niezależnie od tego do którego miasta się wybieracie. Wieczór kawalerski jest tylko raz w życiu. Wybierz mądrze. 

Życzymy Wam udanej imprezy i bezstresowej organizacji
 Zespół kawalerskie.pl
 

Jak zorganizować Wieczór Kawalerski?

jak-zorganizowac-wieczor-kawalerski 1. Robisz listę gości. Pamiętaj że to nie mają być Twoi znajomi tylko Kawalera. Również z innych ekip. Nie zapomnij o kimś. 

2. Decydujesz że sam drogi prezent to niekoniecznie to, i że warto te pieniądze przeznaczyć na ostanią noc na wolności - wino, kobiety i śpiew. 

3. Ustalasz budżet na osobę. Już za 70 PLN będzie nieźle, za 100 pln jeszcze lepiej. Za 200 możesz naprawdę poszaleć i sprawić Mu wieczór który przejdzie do historii.

4. Dobierasz atrakcje do charakteru Kawalera, ale dbasz też o chłopaków. Nawet z największym nerdem zawsze wypala fajny pakiet na strzelnicy i wieczorna przejażdżka limuzyną, hummerem lub party busem z tancerkami zakończona wizytą w klubie GoGo. To klasyka gatunku.

5. Rezerwujesz wstepnie termin wieczoru.

6. Przedstawiasz ofertę chłopakom i dajesz im kilka dni na ostateczę decyzję.

7. Pamiętaj że gdzie kucharek sześć.... Ostatecznie decydujesz Ty sam - to Ty najlepiej znasz Kawalera, więc nie oglądaj się na maruderów którzy i tak dołączą w ostatniej chwili. A jesli odwołają - nie zapłacisz za nich. Jesteśmy elastyczni. Przykład: Zamawiasz limuzynę na 15 osób, potwierdzasz, 5 dni przed imprezą 3 osoby rezygnują, piszesz do nas i jeśli mniejsza limuzyna jest dostępna, zmianiamy ją dla Ciebie bezkosztowo i nie musisz płacić za osoby które zrezygnowały. To samo dotyczy dodawania osób. Wówczas podstawiamy większą limuzynę. Bezstresowo.

8. Potwierdzasz lub anulujesz rezerwację. Ewentualnie zmianiasz atrakcję na inną i wpłacasz zadatek. Zwyczajowo uczestnicy zrzucają się na Kawalera, więc weź to pod uwagę jeśli Wasza grupa jest mniejsza. Jeśli jest Was 15 lub więcej, Kawaler i Świadek pojadą GRATIS

To wszystko - teraz już tylko masz Was doprowadzić w ustalone miejsce o ustalonej godzinie. Opiekunka skontaktuje się z Tobą dzień wcześniej.  Pamiętaj że zawsze w razie czego możesz do nas zadzwonić lub napisać. Powodzenia!

Wybierz miejsce

Wybierz gdzie chcesz zorganizować wieczór kawalerski

Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk Trójmiasto Poznań Łódź Budapeszt Praga Amsterdam

Wybierz atrakcje

Możesz zamówić jedną lub kilka i dowolnie połączyć.

Zarezerwuj termin

Zamów wstępnie, zbierz kumpli i potwierdź lub anuluj rezerwację. Możesz potem zmienić ilość osób.

Poznaj nasz zespół

Karolina

Karolina

Pewna siebie oraz pełna pozytywnej energii. Żyje chwilą, dlatego każda minuta z Karoliną kwalifikuje się do niezapomnianych przeżyć. Uwielbia słodycze.

Natalia

Natalia

Natalia to szalona dziewczyna, łatwo nawiązuje kontakty. Dystans skraca przy pierwszym poznaniu, a nudę wyklucza od razu. Gwarantuje zawsze i przede wszystkim – dobrą zabawę.

Ania

Ania

Uśmiech ma czarujący, a energię zaraźliwą. Przepada za tatarem i żurkiem … w szczególności o 5 nad ranem.

Karolina

Karolina

O warszawskich klubach wie wszystko, imprezowy nastrój zawsze nosi w kieszeni. Pełen luz i pewność, że wieczór przebiegnie pomyślnie.

Basia

Basia

Zna odpowiedź na wyszstko i wyjście z każdej sytuacji. Zawsze uśmiechnięta perfekcjonistka. Każdą porę dnia i nocy uznaje za odpowiednią na brandy i karaoke.

Agata

Agata

Mówi we wszytskich językach świata, dlatego z każdym znajdzie wspólny język! Z nią imprezy są tylko udane. W wolnych chwilach pracuje dla nas :)

Ola

Ola

Ola robi imprezy i reklamy. Pracuje 7 dni w tygodniu i czerpie z tego mnóstwo energii i zabawy. Pracuje z nami już kilka lat - jest gwarancją udanego wieczoru. Lubi zwiedzać świat! 

Ania

Ania

Kocha salsę, czas spędzony z przyjaciółmi i dobre jedzenie. Zawsze pełna entuzjazmu z uśmiechem przechodzi przez życie. Można na nią liczyć na dobre i na złe.

Ula

Ula

Weteranka w firmie, zawsze uśmiechnięta i nadzwyczaj ogarnięta. Miłośniczka zdrowej żywności oraz sportu.

Anna

Anna

Serial chiller, specjalistka do zadań specjalnych. Miłośniczka fitness, podróży i francuskiego.

Karolina

Karolina

"Cicha woda brzegi rwie" - w jej przypadku idealnie pasuje. Wieczorami pokazuje pazurki..

Daria

Daria

Dusza artystki, 1000 pomysłów na minutę. Zaraża wszystkich swoim entuzjazmem i nie zna słowa „nuda”. W wolnym czasie uwielbia podróżować i uczyć się niderlandzkiego.

Joanna

Joanna

Pozytywnie zakręcona i dobrze zorganizowana. Imprezy w jej towarzystwie sa zawsze udane.

Jagoda

Jagoda

Uwielbia Kraków, jedzenie, podróże, poznawać nowych ludzi i dużo słońca! W wolnym czasie chodzi na koncerty i ogląda seriale.

Asia

Asia

Zadziorna i ciekawa świata. Z szelmowskim uśmiechem na twarzy, uzbrojona w urok osobisty i zaradność, zorganizuje wszystko i wybrnie z każdej trudnej sytuacji.

Ewa

Ewa

Ewa to kobieta pracująca i niezastąpiona, za to sama zastąpi każdego. Ma pełno energii, którą ładuje podczas upalnych letnich popołudni, zajadając się ulubionymi pączkami.

Lena

Lena

Jest niepoprawną optymistką, która ceni sobie niezależność. Lena kocha swojego psa, ale też taniec.

Ola

Ola

Swój wolny czas najchętniej spędza aktywnie, zwłaszcza w ukochanych górach. Codziennie naprawia ludzi poprzez kurację uśmiechem.

Sandra

Sandra

Bardzo kobieca i zmienna jak kameleon. Kręcą ją tatuaże i mocny look.

Agnieszka

Agnieszka

Tryska pozytywną energią. Agnieszka nie lubi coli zero i w sekrecie marzy o spotkaniu z szeptuchami. Niekoniecznie z Podlasia.

Izabela

Izabela

Głos ma donośny jak na opiekunkę przystało, z nią nikt się nie zgubi. Lubi delektować się piwem pszenicznym i nosić kolorowe buty.

Kaja

Kaja

Z nią nigdy nic nie wiadomo, ale jedno jest pewne - gwarantowana udana impreza. Lubi warkocze i Heroes Might.

Marta

Marta

Typ zapalonej sportsmenki za dnia, a wieczorem uwodzicielki w wysokich szpilkach. Jest duszą towarzystwa.

Ania

Ania

Milenka

Milenka

Karolina

Karolina

Kasia

Kasia


Ania

Karolina

Karolina

Ania

Ania


Karolina

Kasia

Kasia


Kasia

Ania, Iza, Ula

Ania, Iza, Ula

Janka

Janka

Milenka

Milenka

Jan

Jan