zobacz koszyk 0

Warszawa - PARTY MINIBUS Z TANCERKĄ + GOGO

Fenomenalny warszawski Party Minibus z tancerką na pokładzie, a do tego wejście do klubu gogo + rezerwacja stolika gratis! Mini Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, imprezowy klimat muzyczny oraz rurke do tańca, a na niej atrakcyjną tancerkę, która wykona dla Was najlepszy show w Warszawie. Jazda Mini Party Busem trwa godzinę. Odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy gdzie chcecie. Jedna tancerka w cenie. Druga to +490 PLN - możemy zrobic konfigurację typu "lesbian show" lub moga wystąpić jedna po drugiej. 

Do tego oczywiście nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł odpiąć kumplami!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy "szkło".

Możecie też wybrać opcję open bar na pokładzie naszego imprezowego minibusa i problem alkoholu z głowy.

Mini Party Busem komfortowo podróżuje max. 9 imprezowiczów. Powyżej 9 osób polecamy większy Party Bus.

Cena zawiera

  • godzina jazdy Party Mini Busem
  • imprezowa opiekunka grupy
  • obsługa busa
  • tancerka + show (3 piosenki)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • wstęp i loża w klubie GoGo

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


open-bar-warszawa
109 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar a bez ograniczeń będziecie mieć takie trunki jak: piwo, wódka i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutopen-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


party-bus-warszawa
590 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.