zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - MEGA PARTY BUS + GOGO

Mega duży Party Bus w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) do tego występ gorącej tancerki i rezerwacja w klubie gogo! Przestronny, naszpikowany elektroniką, wykończony na najwyższym poziomie Mega Party Bus zawiezie Was wszędzie, dokąd tylko sobie zażyczycie.

Możecie podłączyć własną muzykę/video lub zorganizować karaoke! Wejścia USB są dwa. System audio posiada jedno usb oraz z mini jack do telefonu. Drugie USB oraz bluetooth jest w TV o rozmiarze 50 cali! Autobus wyposażony jest w dwudrożny system audio o łącznej mocy 1KW. Dodatkowe imprezowe efekty zapewnią lasery i strumienie LED. Do Waszej dyspozycji oddajemy również mikrofon.

W cenie atrakcji dodatkowo przekąska (do wyboru: nadziewane tortille/mini kanapeczki/deska wędlin i serów/mieszanka imprezowa - chipsy, paluszki etc.), lód, cytrynki, kubeczki no i oczywiście gwiazda wieczoru - seksowna tancerka, która wykona dla Was niezapomniane show. Wszystko to w asyście imprezowej przewodniczki, która zatroszczy się o prawidłowy przebieg imprezy.


Mega Party Bus w Trójmieście posiada toaletę oraz dyskretny VIP room. Jest poprostu idealny na imprezę! Duże grupy płacą mniej: zapłacicie max. za 20 osób, a na pokład zabieramy nawet 40 imprezowiczów (w tym 30 miejsc siedzących).

Po przejażdżce gratisowe wejściówki + rezerwacja stolika w klubie gogo (Gdańsk lub Sopot) lub wejściówki do klubu muzycznego (bez rezerwacji stolika). Wybór należy do Was.

Cena zawiera

  • wynajem Mega Party Busa w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) na 1,5h
  • przekąska, lód, cytryny + kubeczki
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • oprawa muzyczna (możecie również podłączyć swoja muzykę!)
  • imprezowa przewodniczka
  • występ tancerki (około 15min - 3 piosenki)
  • wejściówki + rezerwacja stolika w klubie gogo/wejściówki do klubu muzycznego
 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.