zobacz koszyk 0

Warszawa - KAWALERSKI PARTY ŻUK 2h

Imprezowy PARTY ŻUK na oryginalny wieczór kawalerski w Warszawie. Niepowtarzalny klimat przez 2 godziny - 2 podświetlane bary z coolerami, LCD, mega imprezowe oświetlone wnętrze i 1400 WATT ostrej kawalerskiej jazdy.

Podkręćcie muzykę, pokażcie się na mieście i  pozwiedzajcie ulubione miejsca kawalera. Skończyć możecie w wybranym miejscu - u siebie w domu, klubie, lub kasynie.....

Nasz PARTY ŻUK zabiera do 8 osób.

Żuk jest do Waszej dyspozycji na 2 godziny. Dodatkowa godzina jazdy to + 250 PLN. Możecie mieć własną muzykę i alkohol (na pokładzie dostępny jest lód).

Jest Was więcej? Sprawdź Party Busa do 14 osób.

Po dwóch godzinach jazdy Party Żukiem możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę dla grupy oraz po 1 piwie za jedyne 35 PLN/osoby lub wejściówki do klubu muzycznego za jedyne 29 PLN/os. Jeśli chcesz, zaznacz wybraną opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy imprezowym Party Żukiem
  • odbiór z wybranego miejsca
  • imprezowy kierowca - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
750 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutodpicowany-zuk-warszawa
250 PLN/dodatek
PARTY ŻUK - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dwie godziny jazdy party żukiem to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.