zobacz koszyk 0

Warszawa - KAWALERSKI PARTY ŻUK 2h

Imprezowy PARTY ŻUK na oryginalny wieczór kawalerski w Warszawie. Niepowtarzalny klimat przez 2 godziny - 2 podświetlane bary z coolerami, LCD, mega imprezowe oświetlone wnętrze i 1400 WATT ostrej kawalerskiej jazdy.

Podkręćcie muzykę, pokażcie się na mieście i  pozwiedzajcie ulubione miejsca kawalera. Skończyć możecie w wybranym miejscu - u siebie w domu, klubie, lub kasynie.....

Nasz PARTY ŻUK zabiera do 8 osób.

Żuk jest do Waszej dyspozycji na 2 godziny. Dodatkowa godzina jazdy to + 250 PLN. Możecie mieć własną muzykę i alkohol (na pokładzie dostępny jest lód).

Jest Was więcej? Sprawdź Party Busa do 14 osób.

Po dwóch godzinach jazdy Party Żukiem możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę dla grupy oraz po 1 piwie za jedyne 35 PLN/osoby lub wejściówki do klubu muzycznego za jedyne 29 PLN/os. Jeśli chcesz, zaznacz wybraną opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy imprezowym Party Żukiem
  • odbiór z wybranego miejsca
  • imprezowy kierowca - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutodpicowany-zuk-warszawa
390 PLN/dodatek
PARTY ŻUK - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dwie godziny jazdy party żukiem to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.